Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ellipszis tréner mennyire jó...

Ellipszis tréner mennyire jó ha kardiózni akarok?

Figyelt kérdés
Picit nehezebb fokozaton használnám, hogy azért valami ellenállása is legyen, na meg elkerülném, hogy csak a lendület vigyen. Futás közben többet szoktam szenvedni, meg sokkal unalmasabbnak találom. Vagy megéri a több kínlódás a futással? Mi a véleményetek/tapasztalatotok?

2014. ápr. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
jó az ellipszis tréner ,én is használom,de mondjuk nekem az vált be,hogy kombinálom a futással,így nem unom meg egyiket sem :)
2014. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó eszköz erre.
2014. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Ha megy a rendszeres súlyzós edzés és kiegészítés gyanánt akarod akkor tökéletes az ellipsis. Nade önmagában az lófing.
2014. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elképzelés az, hogy heti 2x 1 óra ellipszis, 3x 1 óra súlyzózás. Heti 5 nap így.
2014. ápr. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!