Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek vékonyabban vagy...

Szerintetek vékonyabban vagy ducibban nézek ki jobban (képpel)?

Figyelt kérdés

Mindig átlagos alkat voltam, de a télen felszedtem pár kilót, és sajnos még nem sikerült leadnom.


A barátom viszont már így meghízva ismert meg, és le akar beszélni a fogyózásról, azt mondja, így jobban tetszem neki, maradjak ilyen. Szerintetek mit tegyek?


Ez mostani kép:

[link]


Ez meg tavaly nyári:

[link]


Súlyom amúgy 68 kiló a 167 centihez és 62 voltam, de inkább a képet nézzétek.


2012. jún. 11. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Vékonyabban jobban néztél ki.

Ha fogyni akarsz, akkor csak is magad miatt. Csak érezd jól magad a bőrödben. :)

2012. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ci.ara válasza:

egyetértek az elsővel vékonyan jobban néztél ki ráadásul egészséged szempontjából is jobb nem tudom hány éves vagy amx 18éves lehetsz gondolj bele nem bántásból de ha most így nézel ki mi lesz 10év múlva "


am meg magadért csinálj mindent ne másoknak felelj meg hanem magadnak ha így eltudod fogadni magad akkor ok, de azért sportolj vmit mindenképp az egészséged múlik rajta :)

2012. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vékonyabban. Akkor sem voltál egy csontos lány, úgyhogy nem hiszem, ha a barátod zokon venné, ha azt "kapná". :) Akkor is volt pl. melled, de most meg hátul kibuggyan a derekad, ami szerintem jobb, ha nem történik így.


Hajrá! :)

2012. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiken sem lehet rendesen látni az alakod. Olyan kép lett volna jó, ahol szemből látszik a pocid!
2012. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vékonyabban
2012. jún. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vékonyabban
2012. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vekonyabban jobban neztel ki.
2012. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!