Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan testépítők, akik...

Vannak olyan testépítők, akik paleóznak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel ami a sporttal is hogy emberek úgy osztják az észt hogy hallomásbol és a dolgokba ténylegesen nem néznek bele.
2014. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg az edződet én máris otthagynám a helyedben, a szénhidrát nem esszenciális tápanyag, a fehérje és a zsír megfelelő bevitele mellett a szervezet minden számára szükséges makrotápanyagot megkap a szénhidrát pusztán egy 3. lehetőség a számára..
2014. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk pont Kiskegyedet nem szoktam olvasni, de jók a nőkkel szembeni előítéleteid. Amúgy akkora közhely ez a kell a fehérje és a szénhidrát edzés után, hogy a google elsőre ezt dobta ki, biztos, k.... nagy baromság, de azért belinkelem: [link] Van még kb 100 ezer cikk, ami ugyanezt írja. Mellesleg szép is lenne, ha csak a konkrét szakértők válaszolhatnának minden kérdésre, ez az oldal nem erről szól, vannak szakértői oldalak, oda is lehet nyugodtan írni. Bár nekem abszolút úgy tűnik, hogy nem tévedtem a szénhidráttal kapcsolatban és az edzőm sem. Bárki rákereshet.
2014. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%
imádom az ilyen kérdéseket, mindig, hogy felpörög már mindenki, pedig mindenki persze csak azokat értem bele akik benne vagyunk, szóval követünk valamilyen étrendet, valószínűleg mindenkinknek bevált az amit éppen követünk, mégis milyen agresszívan rá akarjuk erőlteti a másikra, hogy egy hülye :D imádom az ilyen vitákat... picit olyan mint disznóval birkózni a sárban... mire belejönnél, rájössz, hogy ő ezt élvezi...
2014. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:

Jajj, édes Istenem :D, ne bántsátok egymást! :))


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 13. 00:01
 26/73 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog, ha megvan a profi kártyád, van rajtad, 50+kg izom, és minden egyes gramm és milliméter számít a versenyre, akkor persze nélkülözhetetlen az edzés utáni gyors fehérje és szénhidrát, de ha maturál edzel és nem a profi kártya a célod, nem egy versenyre készülsz éppen, hanem az egészséged miatt sportolsz, akkor nem a milliméterek az elsődleges célod... és egy natural testépítőről soha nem fogod megmondani, hogy nah ő nem fogyaszt gyors cht, edzés után, mert semmi különbség nem lesz méretben aközt, aki nem és aközt aki igen...

nem attól nőnek az izmaink, hogy edzés után cukrot iszunk, hanem a napi össz kalóriabeviteltől, és a megfelelő regenerálódási időtől, úgyhogy megyek is aludni, mert különben nem lesz meg a mai 9 órám..

2014. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem tamogatja a tudomany es az edzes utani turmixnal csak akkor van jelentosege ha napi tobbszor edzel.

Amugy kimásoltam és kicsit leforditottam egy szoveget.

"Edzés után nagyjából 15 percen át áll nyitva az úgynevezett anabolikus kapu. Ez azt jelenti, hogy ebben az időtartamban a WEBÁRUHÁZUNK sokkal jobban tudja hasznosítani A HÜLYÉKET AKIK CSAK EMIATT MEGVESZIK AZ IZOLÁTUMOT ÉS A VITARGÓT"

Belinkelhetek neked tanulmanyt hogy ch nelkul ugyanugy hasznosul a feherje de minek ha egyszer a segghulye edzod mast mondott.

Mi a baj azzal hogy hozzánemértők válaszolnak? Ha szerinted ezzel nincs baj akkor az agyadba nincs minden rendben

2014. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
Jaj Marcii, tudod mit, igazából nekem tök szerencsém van, mert nekem csak egy vegán borsófehérjés fehérjeturmixom van itthon, semmi más, tehát hülye nő létemre nem tudtak megvezetni, ezzel a fehérjeturmixszal teljesen elégedett vagyok, asszem kimaxoltam a témát. Ami pedig a szakértőséget illeti, van itt egy halom lelkizős kérdés, akkor arra csak a pszichológus válaszolhat? Hát nem csak azok szoktak az biztos. A kérdés itt így hangzott, vannak-e paleós testépítők és én erre annyit válaszoltam, hogy szerintem vannak, mert vegán testépítők is vannak, emiatt kellett ilyen szinten nekem esni. Szerintem felesleges volt. Na jó éjt mindenkinek!
2014. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
A kijelentesedre irtam hogy helytelen. Te kezdtel el okoskodni hogy de a te edzod mast mondott.
2014. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!