Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan testépítők, akik...

Vannak olyan testépítők, akik paleóznak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Látom a kislány még mindig pörög a témán, pedig már mindenki beégette, mint a sza rt. Én bunkó vagyok ezt nem is tagadom, de legalább nem hótsötét butapi cs vagyok, hanem egy tanult élelmiszermérnök, aki azért konyít a témához. És nem pofázok be baromságokat olyan kérdéshez amihez fin gom sincs. Na erről ennyit. Még az is igazat adott nekem, aki utál a stílusom miatt.:)
2014. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:

Monti: előbbi hozzászólásodnál írtad, hogy 50g szénhidrátot viszel be...naponta értetted? vagy ezt viccnek szántad? Komolyan kérdezem.

Vagy ilyen alacsony szénhidrát, csak akkor ajánlatos, ha már nem tömegel az ember? Lehet CH nélkül, megfeleő fehérje bevitellel is tömegelni?

2014. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:

Nem vicc, annyi megy, de néha hétvégén több is bemegy.

A zsírt emeltem fel, így lehet izmosodni is mivel kalória plusz van, és nálam mindig magas a fehérje bevitel is.

2014. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

Leírnád a napi étrendedet?

Gondolom telítetlen zsírokat viszel be...mennyi az a zsírmennyiség, amit beviszel egy nap? Ez nálam is működhet? Én tömegelek..., azért gondoltam, mert nekem fizikailag nehezemre esik sokat enni, egyszerűen a gyomrom nem olyan nagy, hogy a 5Xttkg CH-t betudjak vinni...

Fehérjét mennyit viszel be?

2014. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:

Nálam a fehérje az elég magas, szinte mindig 2,5-3 g x ttkg. Tudom, hogy nem kell ennyi, de nekem ez jött be és van is rá lóvém, nem kell spórolnom.

A zsír most kb 1,5g x ttkg, de nem mérem gramm pontosan. Megy kókuszzsír, lenmagolaj, halolaj és ami jön túróból, húsból stb..

2014. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

Most utána olvastam, a kókuszzsír telített, akkor mindegy, hogy telített vagy telítetlen? Vagy kizárólag ezt a 3 + túró zsír forrást ajánlod?

Egyszerűsítve, akkor ezeket a zsírokat bekanalazod/megiszod vagy a kaját nagymennyiségben öntöd fel zsírral olajjal?

Simán tudom én is helyettesíteni a CH-t zsírokra?

Tudom ez nem egy szokványos tömegelő étrend, de néha tényleg undorodom a sok rízstől, szinte hányinger kerülget... a sok hústól még nem volt rá példa :D. Én mindig azt mondtam, hogy a kedvenc CH-m a házi kolbász :D

2014. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:

Telített a kókuszzsír, de azt hiszem közepes szénláncú, így azért máshogy használódik fel. Én a főtt kaját csinálom sok zsírral, a halolaj és lenmagolaj az meg megy simán az arcba.

zsírból ugye kétszer annyi kalória van, mint ch-ból, tehát kevesebb is elég.

2014. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 Andi80018 ***** válasza:
Király voltál Monti, mint mindig! :-) Az a baj, hogy ha érvelni kell, mivel nem értenek a témához, egyből támadnak, de hát már ezt megszoktattuk. Üzenem az 54 kilós hölgynek,hogy lehet, hogy nyers a stílusa, de nagyon vágja a témát, semmibe se tudsz úgy bekérdezni, hogy ne tudná a választ. És persze tud kedves is lenni! :-)
2014. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt írtam is, hogy tudok bunkó lenni, de itt ez a stílusom. Illetve nem mindig, csak ha értetlen butaságot látok. Hozzáértésben nálam jobbak is vannak elég sokan itt a gyk-n is.
2014. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 Andi80018 ***** válasza:
Igen, vannak, ők is jóarcok! De nekem te vagy a max agy... :-)
2014. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!