Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan testépítők, akik...

Vannak olyan testépítők, akik paleóznak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
17%
10-es most meddig fogsz ezen pörögni? akkor ne egyél szénhidrátot, nekem aztán tök mindegy. Nekem ezt mondta az edzőm és rá fogok hallgatni, nem akárkire a gyk-ról.
2014. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
44%
Minimorris te meg szimplán csak nem vagy normális, paranoiás vagy és mindenkiben az ellenséget látod, ami mondjuk engem szintén nem érdekel, de ha bármelyik kérdés táplálkozásról szól már nyomod is a full baromságot.
2014. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
56%

Kiskocsog, én edzek 29 éve szóval picit többet tudok a témában.

Tegyél már képet ha annyira jo forma vagy hogy nekem beleugatsz gyöker! Én nem a levegőbe beszélek.

2014. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:

Gyökér :D


Nem írok baromságokat, 'sandorzsolt' pedig régebb óta edz mint amilyen idős az edződ, ember :D


LOL!

2014. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%
És nem azt mondtam, hogy más se egyen ch-t, hanem azt hogy nem szabad azt állítani, hogy ch nélkül nincs fejlődés. Ennyi. Értelmezni tudni kell.
2014. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
33%

minimorris.

Az elhizottak nem az alacsony ch-tol hanem az alacsony kaloriaktol gyogyulnak meg.

Én még nem láttam bizonyitékot hogy maga a paleo rákot szivbetegseget gyogyitana.

De azért buta dolog mert az antropologusok szerint is egy faszsag. Rengetegszer meg lett mar dontve és vicces hogy a mai kb osszes kaja amit paleosok esznek azt az ember fejlesztette ki

A paleo buta dolog. Oké hogy te beveszel minden osszeeskuvéselméletet de ettől még aki kicsit is tud gondolkodni és utánanéz a dolgoknak hiteles forrásbol látja hogy a paleo butaság. Divatdiéta.

2014. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:

pontosan ezért nem szeretem magam paleósnak nevezni, de az elveim nagyon hasonlóak a paleósokéra, magyarul, 90%ban nem eszem mást, mint amit megtermelek, és ebben nincs gabonaféle.

Illetve ritkán eszem kenyeret, de az a kenyér kenyérből van, nem az a gyors elkészítésű sültmassza amit a boltban kapsz, hanem rendes kemencés kenyér, de nem az étrend része, inkább egyfajta kuriózum.

2014. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
76%

Kedves S.Zs.!

54 kilós, nő vagyok, te pedig egy rohadt nagy paraszt. Nem vagyok testépítő, tehát nem hiszem, hogy képeket kéne ide felrakosgatnom. Az elején odaírtam, hogy nem vagyok szakértő, az infót az edzőm mondta, bár a neten is olvastam már erről jó néhány cikkben. Ez itt a gyakorikérdések.hu és itt bizony bárki válaszolhat, nemcsak te, majd ha valaki azt írja, hogy személy szerint tőled kérdezi, akkor lesz jogod ilyen hangnemben bárkinek beszólni. Nyissál saját blogot és ott cseverésszél, onnan bárkit kitilthatsz, aki nem tetszik neked, ha ilyen szinten antiszociális lettél a sok cucctól, aminek az izmaidat köszönheted, akkor nem kell nyilvános fórumra írogatni.

2014. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés a testépítés kategóriában lett feltéve, feltételezhetően mert a kérdező testépítők válaszaira volt kíváncsi, ha a kiskegyed olvasók véleménye érdekelte volna, akkor a fogyókúrák, vagy az egészség/táplálkozás kategóriát választotta, volna... ráadásul te még hangsúlyozod is, hogy nem vagy testépítő, mégis szükségét érzed, hogy kioktasd, azt aki viszont az, ráadásul rendszeres válaszoló találd ki melyik kategóriában? -Naná, hogy a testépítőben, mivel ő is az...

Szóval egyáltalán nem parasztság a részéről, hogy némi információ morzsát próbál ültetni, a kiskegyed olvasó, mindent hiszel, "neten olvastad tehát igaz" buksidba...

2014. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
47%

Marcii, amit írsz az elmélet.


Nem a lowcarb hanem a lowcalorie a jó.. ez egy elmélet, kb. a ditetikusok színvonalán lévő elmélet. Hát hidd ezt ha akarod, vagy nézz jobban utána a saját kérdéseidnek.


Majd ha anyád beteg lesz, akkor ideologizáld meg hogy mennyire buta dolog a paleo.


Mert akkor két esélye lesz: vagy felemészti a hatástalan nyugati orvostudomány kezelése és a betegség, vagy BELÁTOD hogy a paleo király cucc, alap táplálkozási iránymutatás, így meggyógyulhat a beteg ember is.


Megérdemelnél egy ilyen választási helyzetet. Tiszta és eredményes lenne.

2014. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!