Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan testépítők, akik...

Vannak olyan testépítők, akik paleóznak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
55%
Egyet értek azzal amit ez a hírös 29 éve edző monti mondogat, de azzal is, hogy mióta kiba_ák gyik-ről, ritka nagy paraszt lett... Le van szarva mennyi ideje edzel, attól még egy gyökér vagy. Francért kell utolsó alpári cigány módjára reagálni ha már picit is sértve érzed magad.
2014. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy néha random kérdéseknél mekkora cirkusz kerekedik a semmiből. Kicsit véres szájjal kezdte ezt az egészet mindkét oldal, aztán már csak oltják egymást. Nem kell így felkapni a vizet gyerekek
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:

Láttam hogy ő is hozza a formát.


De utaltam rá, hogy azt ki kell váltani előbb :D


A húsevés ilyen hatását nem tudom megerősíteni vagy cáfolni. Ha a taoistákra hallgatunk, akkor a vegák jámborabbak, kevésbé yang természetűek, a húsevők meg tüzesebbek. De én alaptermészetre is ilyen vagyok, nem biztos hogy ezen a húsevés változtat. Húsmentességet pedig még az életben nem próbáltam, nem is tudom milyen nélküle. Úgyhogy ezek talán ilyen legendák, nem is biztos hogy jelentőségük van :D

2014. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
Nem volt senki bunko. Rámutattunk a hibádra te meg elkezdtel okoskodni.
2014. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
#41 Azért lásd be te sem a megfelelő hangot ütötted meg. Visszatérve a vitára: ha szánhidrát nélkül nem hasznosulna a fehérje elég érdekesen nézne ki egy szálkásítás, vagy nem?
2014. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:

Bocs srácok, nem tudom honnan jöttetek, mert vannak helyek ahol ez a teljesen normális és udvarias beszéd, de az én köreimben szerencsére nem.

Én leírtam valamit, ami nagyon sok ember, edző körében elfogadott, az már magánügy, hogy valaki szerint nem az. Tehát válaszoltam a kérdésre valószínűleg nem hülyeséget, még csak le sem pontozták. Erre jön Testépítő Zsolt és többször is leírja, hogy ez mekkora baromság már, erre én visszaírtam, hogy miért pörög ezen annyit, a következő válasza már a kisköcsög és gyökér színvonalon mozgott. Akkor ki a paraszt? Azt már nem is kommentálnám, hogy milyen ember már az, aki képet kér valakitől, hogy összehasonlítsa a saját izomzatát a másikéval. Miért ha izmosabb vagyok akkor győztem és ő lesz a csicska? Hol élünk? Az őskorban?

Mindenesetre a vitát részemről befejeztem, mert már rég túlpörgettük ezt az egészet, plusz baromira nem érdekel ilyen szinten, hogy mennyire hasznosul a fehérje a szénhidráttal vagy anélkül.

Most jön az, hogy akkor minek írok ide. Azért, mert ezt a kérdést: "Vannak-e paleos testépítők?" nemcsak egy testépítő tudja megválaszolni, ha valami bonyolult testépítéssel kapcsolatos kérdés van, abba nyilván nem fogok beleírogatni.

2014. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:

Akik itt rendszeresebben írunk nem szoktunk lepontozgatni senkit, mert semmi értelme :)

Ezért nem vagy lepontozva, mert voltaképp a %-od senkit sem érdekel, legalábbis akik ebbe a kérdésbe láttad hogy belementek szerintem kb. senki sem pontoz negatívan.


Megjegyzést ír, hogy ha valamivel nem ért egyet, az igaz. Ilyen csapat ez :D

2014. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
Minimorris! Nincs igazad, mert amikor a vita elkezdődött akkor én is és a másik fél is jogosan le lettünk pontozva, mivel az tényleg nem tartozott a témához.
2014. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
jézusom ez még mindig megy? :D
2014. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:

Szerintem aki most megnyitja a kérdést:

[link]

2014. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!