Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan testépítők, akik...

Vannak olyan testépítők, akik paleóznak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
83%
Nem az baj, hogy 54 kg -os nő vagy, hanem az, hogy buta. Idejössz a testépítő kategóriába nulla tudással, és neki állsz engem kioktani, pont engem kislány, aki már 29 éve edz. Hát kapjál már az agyadhoz. Sík hulyén ne oszd az észt, mert csúnyán pofára esel, hamar kiderül hogy halvány lila gőzöd nincs hozzá, ráadásul még te is elismered. Akkor meg lehet innen elhúzni a kiskegyedre vagy a feminára idióta, itt hozzáértők vannak. Na szevasz!
2014. máj. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
83%

Mellesleg én sem megyek pl a számítógépes kategóriába észt osztani. És kitalálod miért? Mert nem értek hozzá. És nyilván ha én ott beugatnék nulla tudással, akkor engem is kioktatnának és teljesen jogosan. Nem pofázok bele olyan dolgokba, amihez nem értek. De neked sikerült.

Ja én amit elértem azt naturálban értem el, szóval a cuccal is mellé lőttél, mint eddig az összes mondatoddal kislány!

2014. máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Zsolt! Továbbra is magadat minősíted ezzel a stílussal, de ami nagyobb baj, hogy valahol a testépítőket is, akiket sokan ilyen tuskónak képzelnek, mint amilyen te vagy, pedig biztos vagyok benne, hogy nem mindegyik ilyen. Mégis honnan kellene tudnom, hogy te 29 éve gyúrsz és mi van ha ez mondjuk egyáltalán nem is igaz, nem tudhatjuk ezt sem. Az eredeti válaszom ez volt: "Biztosan, nyers vegán testépítők is vannak, pedig az még sokkal nehezebb lehet, mint a paleó. Szerintem egyedül a rizstől, a testépítők nagy kedvencétől lehet nehéz megválni és ha semmi szénhidrátot nem visznek be akkor nem hasznosul a fehérje sem, szóval ezek lehetnek a gondok a paleóval."

Most komolyan ezen kell ennyit pörögni, egy kiragadott félmondaton, ami szerinted nem igaz, bár milliónyi cikk egyetért vele? Ez egy óvodás gyerek szintje, szégyellheted magad a kb. 50 éves fejeddel, hogy agyilag itt tartasz, persze, amúgy biztos szép nagy izmaid vannak, kár, hogy máson nem tudsz gondolkodni.

2014. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
66%

Nem a félmondattal van a gond, hanem azzal hogy látványosan baromság, mégis képes valaki komolyan venni. És az sem baj, ma ilyen időket élünk, van is szívás miatta..


Szénhidrátbeviteltől nem a fehérjék hasznosulása függ. Szénhidrátbeviteltől az inzulinszintünk függ, hát az inzulin pedig anabolikus hormon, fehérjeszintézist is serkent. Ennyi, ezért kell szénhidrát tömegnöveléskor, egyszerűen olyan makrotápanyag amivel azonos kalóriabevitel mellett is fejlődéshez jobb hormonális háttér lesz - másik megközelítése az átleg, nem edző ember esetében: azonos kalóriabevitel mellett magas ch makrotápanyag bevitellel ZSÍR fejlődéshez (elhízáshoz) kedvezőbb hormonális környezet lesz a testükben.


Én szóltam, tisztelettel.

MorrRIs Steel adóbevallást sikeresen kitöltő I. Aczél ezen a néven...

2014. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
51%
"Zsoltnak" pedig tök jó a stílusa, velem sem ért egyet mindenben, csak éppen nem vagyok szőke nő így normálisan is tudok vele kommunikálni és nem tolom fel az agyvizét forrásig a hülyeségeimmel.
2014. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
Minimorris nem tudom az egész vitához mi közöd van, de ha már te is itt vagy, akkor a válaszom. Elfogult (és mániákus) vagy a paleoval szemben, elfogult vagy Zsolttal szemben, abszolút képtelen vagy más nézőpontból nézni a dolgokat, és kb. már 100-szor belédbotlottam itt gyk-n, hülyeségeket írtál, nem kommenteltem, te ilyen vagy, csak valahol nem értem az erőszakosságodat, paleózzál nyugodtan ha akarsz. Én pl. vegán vagyok, abból is egy "alváltozat", nekem az a jó, mégsem akarom mindenkire rátolni a saját táplálkozási szokásaimat. Kicsit olyan vagy, mint a Jehova tanúi, egyfolytában téríteni akarsz mindenkit, idegesítő.
2014. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
53%

Az nem lehet, hogy Te vagy kicsit túlérzékeny és idegességre hajlamos, és ezért idegesítelek én? Ezért nem tudsz normálisan kommunikálni Zsolttal ?


A vegasághoz is kell egy bizonyos elfogultság, én pl. csak félig nem tudok egyetérteni vele, egyszerűen mert hiányzik a yang a vega kajábkól (gyakorlatilag a hús/tojás).


De félig egyetértek a gabonát nemevő vegákkal, hmm? :)


Sőt teljesen egyetértek az ovo-vegetáriánusokkal! :)


Szóval én elfogult? Semmi sem kizárt, de közben elgondolkodnék azon hogy nem-e a Te idegrendszerednek hiányzik inkább egy kis állati omega3, zsírok vagy teljes értékű (állati) fehérje esetleg :)


Hiányos táplálkozás mellett (fogyózók, esetleg vegánok) nem olyan szokatlan a feszültség, ingerlékenység : /

2014. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
89%
Minimorris! Olvass vissza és nézd meg légyszi, hogy ki kezdte a kötekedést és ki milyen stílusban beszélt a másikkal. egyébként főként a húsevőkre szokták mondani, hogy agresszívek, de ezzel meg én nem értek egyet.
2014. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
89%
Ja és azért azt te sem gondolod komolyan, hogy majd egy állítólagos testépítő hülye dumáján felhúzom magam. Csak közöltem vele, hogy szerintem rettenetesen bunkó stílusban írogat, ez nem dühből jön, szimplán csak tény.
2014. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!