Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkasító diétánál lehet e...

Szálkasító diétánál lehet e gyümölcsöt enní?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit. Mert most a fruktózra gondolok,hogy az mennyire befolyásolja a fogyásomat? Edzés után egy órával szoktam egy kis epret enni. 1 hónapja keztem el az étrendet.
2014. máj. 16. 12:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Semennyire nem befolyasolja, szamold bele a ch-ba.
2014. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor így teszek.
2014. máj. 16. 12:23
 3/29 anonim ***** válasza:

Igazából Marcival közben több dologban egyet is értünk.


Valóban lehet enni, teljesen egészséges testzsír arány fenntartható gyümölcsevés mellett is.


Maximum versenydiéta végén már nem fér bele, de azt nem tudjuk milyen céljaid vannak pontosan.

2014. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
tele van cukorral és feldobja az inzulinszintet én kihagynám a helyedben, de ha a két fõokoska azt mondja lehet, nem vitatkozom (velük mert velük felesleges mert mindent jobban tudnak mindenkinél)...
2014. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Simán belefér, nem kell ennyire drasztikusan venni mindent, ha csak nem vagy versenyző. Én a szálkásításom mellett megettem hetente 2-3 db almát meg 1-2 narancsot és semmivel sem lett kevesebb az eredményem ;) Megvolt a heti 0.7 kg fogyás.


Ezen kívűl CH visszatöltés napon, amit kell ditétában tartani, minden szombaton szoktam. Egy gyümölcssaláta, gyümölcs mix betolok.


Alma+Narancs+Kiwi+Banán+Meggy+Eper.

Jobban jársz, mint egy tábla Milkacsokival, ha nagyon kívánsz valami ínyencséget.

2014. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ez tobb sebbol verzik amit irsz.

1. Az inzulin nem befolyasolja a zsirvesztest

2. A gyumolcs nem is dobja meg az inzulint

De majd legkozelebb..

2014. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

71% én nem akarlak leszólni, de legyünk már reálisak.. még tésztaevők is tudnak fogyni, maga a fogyás nem olyan nagy ördöngősség, a minőségi fogyás persze nehezebb.


De hát egy kis gyümölcs egy rendszeresen edző ember esetében, én sem mondom azt hogy sok gyümölcsöt kellene enni, de van egy pont ami már túlzás. Aki nem cukrozza az ételét, nem tolja a kenyeret, rizst annak 100-200g eperben lévő szénhidrát most komolyan, mit okoz?


Persze, legjobb alacsonyan tartani az inzulinszintet, ez tényleg a legjobb irányelv szerintem is! :)


Csak nem akarok az lenni aki mindig elfogult és túloz, és szerintem a gyümölcsök mellőzése sok esetben már túlzás.


De ezzel most tényleg nem kell egyetérteni, jó ha valaki el tudja kerülni a gyümölcsevést is.. az már igen komoly :)

2014. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

De megdobja. Cukorbetegeknek nem véletlen hogy különösen vigyázniuk kell vele.


Mind a vércukrot, mind az inzulinszintet megdobja, ez egészen biztos :(

2014. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Minimor jól mondod, nem kell mindent annyira drasztikus venni ;) Simán belefér kis gyümölcs.
2014. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

De nem annyira. Nagyobbreszt fruktoz. Ami pedig nem dobja meg

De amugyis tokmindegy az inzulin.

2014. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!