Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta mennyit kellene...

Naponta mennyit kellene futnom, hogy mondjuk 1 hónap láthatóan kezdjek el fogyni?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 62 kg-os fiú vagyok. Ezt én egy kicsit soknak érzem, és látszik is a pocakomon. Többen meg is jegyzik, és félek, már nem sokáig tudom azt mondani, hogy az nem háj, hanem izom. :D


Ezért szeretnék tenni ellene, és érdekelne, hogy milyen házi praktikák vannak erre a célra. Gondolom, ez nem megy egyik napról a másikra, és ezt vállalom is. Én a futásra gondoltam, mert nincs itthon semmilyen kondigép, és én régen sokat futottam. Vagy ha van már módszer, akkor szívesen fogadom. Esetleg mi a véleményetek arról a teleshop-os csodakészülékről? A nevét azt nem tudom, de úgy működik, hogy a derekamra csatolom, és rezeg. Ezáltal valahogyan zsírt éget. Érdemes lenne beruházni egy ilyenre?


Esetleg még azt írhatnátok, hogy milyen táplálkozást javasoltok a "fogyókúra" idejére. Én húst csak minimálisat eszem, bár ez nem tudom, hogy mennyire számít.


A válaszokat előre is köszönöm, és további szép estét!



2014. jún. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit,hogy kalória mínuszba legyél
2014. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de... Tessék?
2014. jún. 11. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz zsír leadni. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés. De még jobb lenne, ha heti pár erősítő edzésed is lenne.
2014. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyízsírégetés nincs és ilyen televíziós cuccok kukák.

Diéta és aerob edzés.

Google alapismeretek ott mindent megtalálsz,de itt az oldalon is vagy 1000x leírtuk,sőt még mintákat is írtunk.

Aerob edzés annyi,hogy olyan mozgás ahol nem emelkedik kritikusan magasra a pulzusod kb 120-130 az ideális.

2014. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a fogyókúra táplálkozás függvénye, a futás csak közvetve segít.


Akkor fogysz, ha egy nap több kalóriát(energiát) elégetsz, mint amennyit beviszel, így a fentmaradt hiányt a szervezet máshonnan pótolja -> izom és zsír. De mondjuk ha csak tartanád a súlyod és emellet futnál, akkor talán fogyhatnál, de mivel hízol, így ez azt jelenti, rendszeresen több tápanyagot viszel be mint amennyit kéne, és ezt csak mozgással nem tudod kompenzálni. A kajálást rendbe kéne rakni, kevesebb szénhidrát, sok fehérje (hús) és mérsékelt zsírfogyasztás. A kalória a lényeg, azt kell számolni és mozogni!

2014. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!