Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok, amikor nem...

Ti mit csináltok, amikor nem bírtok rendesen edzeni?

Figyelt kérdés

Pl.fáradtak vagytok,nagy a meleg stb..

Abbahagyjátok és hazamentek?Vagy leveszitek kisebbre a súlyokat?Vagy erőltetitek?



2014. jún. 11. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nálam nem volt hasonló :) még

nyomsz egy kis nitrót és kész :)

2014. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én futni akartam ma, de mint kiderült nincs tiszta ruhám... így most szomorkodom, de majd töltök le valamelyik sorozatomból 1 részt, aztán lépcsőzök.
2014. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyomom keményen, nem hagyom abba.
2014. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagyok, akkor nem megyek alapból edzeni, inkább kipihenem magam, hogy másnap egy rendes edzést tudjak nyomni. Szerintem az az egy extra pihenő nap sokkal hasznosabb, mint egy pinalegyezős edzés. Ha a meleg a gond, akkor pedig kora reggel vagy késő este megyek, egyébként meg kibírom, mert muszáj! Kedvtelenségre, rossz hangulatra jó igazán az edzés előtti pörgető, az fejben helyre tesz általában.
2014. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ki írt pinalegyezést? Azt írtam, hogy keményen kell tolni. Érdekes, én 43 éves vagyok és edzek heti ötször brutálkeményen, bármilyen időben. Nem kell kislánykodni. Aki meg nem hisz nekem az jöhet velem edzeni és rájön.:)
2014. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok nagyon fáradt akkor úgy vagyok vele, hogy nekiállok max nem fog annyira menni. Ha úgy érzem nincs értelme nekiállni akkor későbbre teszem az edzést.
2014. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nemtom mi lehet olyan nagy baj,én tolom ha fáradt vagyok,vagy meleg van és 1kg izzadok 1 edzés alatt,sőt egy kis megfázás sem para. De nekem nem is jutott kihagyni ezek miatt,mert miért tenném,ha rendesen edzek akkor nincs olyan hogy most kihagyom ezek miatt. Volt hogy nem is aludtam mert buli volt aztán suli és a végén edzés,kicsit nehéz volt de a fejben dől el.
2014. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De jó nektek hogy ennyi energiátok és időtok van, és még erre a fórumra is jut időtök. Én ma melóztam 9 órát, hazajöttem és 2 órán át füvet nyírtam, pedig hát-tricepsz nap van, de olyan fáradt vagyok mint a szar, ez most (is) kimaradt...talán holnap


P.S.: A gyerekkel játszok most éppen.... :)

2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha neked a gyerekeid arra valók hogy itt a gyakorin hizlald vele az egódat az elgondolkodtató.
2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is gond, ha van energiánk? Én is melózok napi 9 órát. Sajnos gyerekem nincs.
2014. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!