Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőkre...

Milyen táplálékkiegészítőkre lenne feltétlenül szükségem az edzés mellett? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Kb. 5-10 kg-ot szeretnék leadni, vagyis inkább formálódni. Eddig is mozogtam, de elég rendszertelenül, mikor mennyi időm volt rá. Most heti 3-4x súlyzós és kardió edzés is lesz, alkalmanként max. 1 órában, és ami a legfontosabb igyekszem az étkezésemre is odafigyelni. Gondoltam most bevetek táplálékkiegészítőket is, mert már egyre nehezebben megy le egy-egy kiló, sőt inkább felfelé jönnek... Biotech termékek jók? Azt ajánlották nekem, és van is itt boltjuk.

30 éves nő :)



2014. jún. 12. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha felfelé jönnek a kilók, akkor többet eszel mint kellene.
2014. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2-3 jött fel az a pár plusz kiló, igazából nem változtattam az étkezésemen, lehet, hogy pont ez a baj, mert már gondolom az anyagcserém is lassabb...ezért is akarok most többet és legfőképpen rendszeresen mozogni. Nem akarom egy-két hónap alatt leadni, de jól jönne egy kis segítség, ami a zsírégetést felgyorsítja.
2014. jún. 12. 15:22
 3/7 A kérdező kommentje:
*2-3 évben
2014. jún. 12. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél táplálékkiegészítőket! Rendes étrend és edzés nélkül SEMMIT sem érnek. SEMMIT. Sőt, ha helytelenül használod őket, úgy szétbasszák a belső szerveidet, hogy ihajj...


Alapból persze nem károsak, aláírom, de tudni kell őket használni.

2014. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy b*sz nák szét a belső szerveit a táplálékkiegészítők? Fejtsd már ki..:)


Szerintem multivitamin,fehérje és valamilyen zsírégető. Ennyi.

Meg az étrend.

2014. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Ha nem lennél ennyire tudatlan, akkor legalább egy piciny fogalmad lenne róla, hogy helytelen használat esetén a táplálékkiegészítők KÁROSAK. Nem egy embernek vannak tőlük vese, máj, szív és egyéb problémái.


Persze az interneten csak azt látjátok, hogy idézem: Még nem bizonyították be a káros hatásukat, blabla... Persze hogy nem... MARKETING. Ne félj.. akik gyártják tudják mennyi szenny van bennük, csak neked nem árulják el. Helyette ráírják, hogy ezt tudja meg ezt meg ezt, meg ez csak puszta fehérje... :)


Menj el egy sportorvoshoz, aztán kérdezd meg tőle, mennyire jók ezek a dolgok... majd a pofád leszakad.


Ha megkérsz valakit, hogy magyarázza el neked NORMÁLISAN a "működésüket", akkor használhatod őket. Ha ez nincs meg, hozzájuk se nyúlj.


Persze vitaminok kivételt képeznek és másra nincs is szükséged!

2014. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1) A sértő,gunyoros stílusodból vegyél vissza fiacskam. Én se így szólítottalak meg.

2) Mindenki tudja hogy károsak egy bizonyos mennyiség felett.

Feltételezem a kérdező nem 4 adag fehérjét akar meginni naponta.

3) Ha nem bizonyították akkor te honnan veszed?

4) A sportorvos ORVOS. Nem táplálkozastudományi szakértő.

2014. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!