Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzéstervel tudok...

Melyik edzéstervel tudok fogyni és felsőtestre erősíteni egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehhez, le szeretnék fogyni, de olyan edzéstervet nem találtam a neten ami jó lenne kezdőknek is.

2014. jún. 12. 19:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
jah, már továbbléptetek :D
2014. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem, a fekvőt még mindig nem értem >.< de biztos velem van a baj.


Ha a diéta mellett edzek is akkor is bekövetkezhet izomvesztés?

2014. jún. 12. 19:55
 23/32 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp lesz,azt csak csökkenteni lehet
2014. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
naturálban akkor is lesz izomvesztés, de magas fehérjebevitellel és komoly edzéssel ezt csökkentheted.
2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

most hirtelen más videót nem találtam, itt bakkal nyomja a fekvőt, de ez lényegtelen.


A karját nézd, nem nyújtja ki teljesen, kissé hajlított marad a kar. Így nem terheled a könyököt.


https://www.youtube.com/watch?v=AypP1g8aj9E

2014. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, majd próbálkozok :)
2014. jún. 12. 20:13
 27/32 anonim ***** válasza:

Jaj de tudtam, hogy valaki felhozza ezt, hogy "brutális nevet kell adni valaminek, és brutálisok lesznek a kisgyerekek" :) (1. oldali komment, fegyencedzés)


Nos igen, valóban a börtönromantika hozzájárul a marketinghez...na de nehogymár ugyanez ne legyen igaz az egész tápkieg bizniszre, ahol brutal muscle on, warrior muscle army juice, meg isten tudja milyen nevekkel vannak reklámozva a termékek (általában olyan modellek mellett, akik tuti nyomnak valaki koxot).


Azt mondanám ezzel, hogy akkor a tápkiegek rosszak? Dehogy. Ugyanígy nem rossz könyv a fegyencedzés sem. Az, hogy a marketing milyen nehogymár ok legyen, hogy leszóljunk bármit. Persze, a ló túloldalára se kell esni, amikor meg mindent benyalunk, de egyik oldal kialakulása sem magán a terméken múlik, hanem hogy mennyire tud kritikusan ítéletet hozni az illető. Ennyi :)

2014. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy a kis fegyencgyerekek (tisztelet a kivételnek) nagyon is beszopják, hogy ők mindenek felett állnak, mert ezt a fajta edzést végzik. Aki normális azzal nincs gond, de itt is millió vita volt már, a súlyzós edzés fikázása napirendi pont volt. Nem hiányzik ez már megint. Ennyi!
2014. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem is fikáztam, mindössze arra hívtam fel a figyelmet, hogy a marketing beszopását en bloc kerülni kell, függetlenül attól, hogy honnan fúj a szél :)
2014. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Így van.:)
2014. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!