Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csaló nap diétában. Szerintetek?

Csaló nap diétában. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy mindenképp érdemes csaló napokat beiktatni a diétába(persze nem eszetlen zabálás formájában),testzsírtól függően időközönként. Elvileg 12 % körüli testzsírnál 5-7 naponta ajánlott ezt elkövetni. Véleményeket szeretnék,hogy ez tényleg így van-e, nem inkább kártékonyak ezek a "cheatday"-ek?

2014. jún. 14. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A diéta az diéta, aki nem bírja az gyenge. Persze attól függ hogy mit értesz csaló nap alatt, mondjuk egy csoki vagy egy fagyi mondjuk egyszer-egyszer belefér, de egy pizza pl. nálam nem.
2014. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell "csaló nap" de ezt inkább refeednek hivják. Ezen a napon nagyonsok ch megy kozepes fehérjével és minimális zsírral.
2014. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is megy visszatöltés hétvégén diétában, de ez nem mértéktelen kajálás, csak 2-3-szorosan emelt ch mennyiség.
2014. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalam sincs csalo nap dieta alatt.Egyet ertek az elso mmentelovel.Ha egyszer egdesz sajat magadnak akkor holnap is engedni fogsz.ne vidd onmagadat kisertesbe.
2014. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első,persze,én ezt tudom,diéta az diéta,én tulajdonképpen arra voltam kíváncsi, hogy a csaló napok néhai alkalmazásával,mivel ugye elvileg az anyagcsere visszapörgetése miatt tartjuk,lehet-e esetleg még jobb eredményt elérni.


marcii,de azért ilyenkor is gondolom maradni kell a komplex szénhidrátoknál,szóval ez nem olyan mint pl. egy verseny előtti töltés.


sandorzsolt,,az ilyen ciklikus visszatöltést nem csak ketogén diétánál szokták alkalmazni?

2014. jún. 14. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazibol full mindegy. Hogy komplex vagy egyszeru.
2014. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt bátorkodom válaszolni sandorzsolt helyett: nem csak ott szokták, bár a legnagyobb szerepe ott van, mert ugye ott a ch<30 gramm, de sandorzsolt sem sokkal többet fogyaszt(asszem éppen nincs ketózisban, 50 gramm körül), ilyenkor is érdemes "hintáztatni".
2014. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott szokták, de én is kb 50gramm ch-n vagyok és jó egy kis töltés.
2014. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!