Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "csaló...

Mi a véleményetek a "csaló napokról" a hosszútávú diétában?

Figyelt kérdés
Ezen a napon több kalóriát kell fogyasztani mint a többi napokon, valamint ilyenkor a diétába egyébként nem ajánlott ételeket is ehetünk.
2010. jan. 5. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellenek, hogy jól is érezd magad. :)

Az étel többek között örömforrás is. Ha hosszú távon megvonjuk magunktól ezt a fajta örömet, könnyebben feladjuk a diétát, fogyókúrát, és jöhet a jojó effektus.

Néha, ünnepekkor, különleges alkalmakkor miért ne lehetne megenni egy szelet süteményt egy finom kávé mellett? Vagy egy szürke vasárnap reggel az ágyban tejszínhabos kávét inni...

Nincs annál rosszabb, mint egy ünnepléskor állandóan azt mondani mindenre, hogy köszi, nem...

2010. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hónap alatt fogytam le 30 kilót,ezalatt 2-3 hetente tartottam ilyen "csaló" napot,bár én nem kalóriaszámlálós diétát csináltam.
2010. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

13.30-nak gratulálok! Milyen módszerrel sikerült elérni ezt a szép eredményt?

2010. jan. 5. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartok csaló napokat, 2-3 hetente. Sokszor még jót is tesz, feltöltődnek a glikogén raktárak, és ha már alig van rajtunk felesleg, akkor a holtponton át tud lendíteni.

Viszont nekem például lelkifurdalást okoz, és utána egy napig kőkeményen kívánom a zsírt és a cukrot. Az, hogy rögtön látom is magamon, hogy híztam az nyilván csak bedumálás, de ez is igaz :D

Ha korrekt és kemény a diéta, akkor lehet jótékony hatása a csaló napnak.

De pl. rengeteg testépítő azt mondja, hogy nem tart csaló napot, mert az gyengíti az akaraterőt, és ez tényleg igaz... legalábbis nálam is így működik.

2010. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szükséges jó :D

tényleg működik!

2010. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. jan. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!