Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinevetnek, leneznek ha 30...

Kinevetnek, leneznek ha 30 evesen 180cm / 65kg-osan lemegyek kondizni?

Figyelt kérdés

Meg 14-20 eves koromban lejartam, jol is neztem ki. Aztan meghazasodtam, gyerek, stb. Abbahagytam. Alapbol vekony vagyok nagyon. Akkoriban nem ment annyira a kox tema, de ocsem meselte hogy Pesten kb. tele vannak a termek veluk, 10 emberbol 8 szurja magat es lenezi azt aki nem. Ot is kinevettek pedig szerintem egesz jol nez ki naturalon. Azt hinne az ember hogy aki versenyzo es regota csinalja az tudja hogy o is hol kezdte. De tesomat pont ilyenek rohogtek ki a hata mogott. Mindenki azt mondta neki mielott elment hogy pont a legnagyobbak fognak neki segiteni meg batoritjak majd, de ellenkezo lett belole. Nem tul erzekeny, egyszeruen arrebb loktek es beszoltak neki. Ok nelkul, csupan azert mert "ez a kis csoffadt fogyatek giliszta foglalja a gepet". Megkerdezhettek volna hogy csatlakozhatnak e.


Tenyleg ilyen koxcentrikus gaz lett a konditermi moral? Mert akkor inkabb mast sportot keresek.


2014. júl. 7. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teremfüggő. Jól kell megválasztani, nem kell egyszerre bérletet venni, hanem napijegyet és kiderül. Aki koxol az meg majd rájön, hogy nem kellett volna.
2014. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok terembe. Nálunk itt van 2 terem és kész. Nincs nagy választék. De Pesten te szerencsésebb helyzetben vagy.
2014. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Snapette ***** válasza:
Hát még nem volt szerencsém ilyen gyökerekhez teremben, és ahol ilyenek, oda nem érdemes járni. Úgy van, ahogy az első mondta, ki kell tapasztalni, csak azután venni bérletet, de én azért visszakérdeztem volna, hogy melyik az a kigyúrt bőrfej, aki már úgy szottyant ki az anyjából, mert szerintem mindenki elkezdte valahol, és ő is volt valamikor csoffadt giliszta". Ahova én járok ott pont a legnagyobbak a legrendesebbek, segítőkészebbek, mert ők évek munkája után tudják, mit jelent dolgozni rá, és hogy ez senkinek nem egyik napról a másikra jön össze.
2014. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenképp menj le, hogy megnézd, milyen. Alapvetően nem jellemző.
2014. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ilyenek, itt mindenki köszön és lekezel a másikkal. Ha abba a terembe ilyen emberek vannak akkor válts termet, ne a legfullosabba menj, inkább a szolidabba. Ott biztos nem lesz mindenki bunkó.
2014. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltak és lesznek ilyen agyhalottak :) Hidd el koksz nélkül is ilyen az ilyen ember. Én mikor kezdtem a testépítést a terembe a legnagyobbak is vicces emberkék voltak, nem foglalkoztak másokkal, edzettek és kész. Sőt míg egyik pihen, addig a másik lenyomhatja a szériáját és váltogatva megvan mindkettőtöknek a gyakorlat (gépnél főleg).


Én személy szerint igaz naturál vagyok, de szeretek segíteni a kisebbekknek, főleg nekem nagyon jól esik, hogy halgatnak rám és megfogadják a tanácsaim és jól fejlődnek. Főleg volt 1 srác a terembe, teljesen ingyen az öltözőbe adtam neki pár tanácsot meg a terembe is mutattam pár fontosabb alap gyakorlatot, mondtam hogyan váltogassa a gyakorlatokat meg minden és rá 2-3 hónapja odajött hozzám megint égy picit hosszabb beszélgetésre és nem bírta köszönni, hogy megindult újra a fejlődése.


Nekem semmibe nem került, viszont neki annál többet jelentett. Nem azt mondom példa ember vagyok, de ha fele az embereknek így viselkedne akkor nem történnének ilyen gondok.

2014. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg gyúrhatsz otthon is. Én is azt csinálom.
2014. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen Pesten ugye sok terem van és kijön a nagy számok törvénye. Itt vidéken jobb a helyzet 4 konditerem van és sehol nem találkoztam ilyen barmokkal bár itt nincs is sok koxos, de azért beképzelt majmok előfordulnak, mint mindenhol.
2014. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!