Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokat szeretnék fogyni viszony...

Sokat szeretnék fogyni viszonylag rövid időn belül (17-20 kiló/5 hónap). A carbox az veszélyes mellé?

Figyelt kérdés
vettem tegnap super fat burnert a futás mellé. Viszont mondtam az eladónak, hogy néha nagyon kevés az energiám edzések előtt és ajánlott carboxot. Vettem fél kilót, de most olvasom, hogy az tömegnövelő. Akkor én azt már nem is szedhetem, mert hiába edzek egyre dagadtabb lennék?
2014. júl. 9. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

heti max 1kg menjen le.

így 5 hónap alatt 15-20 kg reális.

2014. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a tömegnövelõ egy idióta balga félrevezetõ kifejezés... olyan nemlétezõ fogalom, mint a "fogyókúra"...

ez egy többféle szénhidrátot tartalmazó készítmény edzés elõttre és utánra...

a szénhidrátot mint makrotápanyagot, az egész napi beviteli mennyiséget kell számolnod... a "tömegnövelõ" kifejezés pusztán egy ostoba hatásvadász kofejezés általában a vödrös cukrokra... de nem ez növeli vagy csökkenti a tömegedet, hanem a napi õssz kalória plussz, vagy minusz...

2014. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!