Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamilyen egyszerű erősítő...

MetanHU kérdése:

Valamilyen egyszerű erősítő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert pl akárhogy próbálom 20 fekvőtámasz után mindig elcsúszik a kezem akármit rakok a kezem alá elcsúszik meg olyan 50 után ha nagynehezen megcsinem akkor elfáradok és ha felülést csinálok akkor a lábam mindíg felemelkedik és rossz nem tudok sokat csinálni a gyakorlatokból és amikor elkezdtem nagyon elfáradtam valami könnyű pl a fekvőt néha úgy csinálom hogy a konyhapultnak támaszkodom és úgy csinálom nem fáradok és edzsődik a karom és ilyenhez hasonló gyakorlatokat tudtok?

2014. júl. 15. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

trainlikeaman nevű felhasználó válasza:


Ezek nem erősítenek, hanem az állóképességed növelik. Mit akarsz tulajdonképpen? Jól kinézni, nagyobb lenni? Vagy erősnek lenni? Vagy állóképességet akarsz? A fekvőtámasz és a felülés közel sem elég. De azért mondok valami használhatót is. :) Nem kell mindig maxot teljesíteni. Csináld szabályosan, és variáld a nehézséget, eddz gyakran. Ez persze nagyon le lett egyszerűsítve. Így hamarosan több ismétlésre leszel képes, de erősebb nem leszel valójában. És amíg ilyen hiányosan edzel, étrend nélkül jobban sem fogsz kinézni.

2014. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából ara akartam kilyukadni hogy nagyobb izomzatot akarok magamnak nagy legyen az izmom már az étrend megvan de a jó edzés terv még nem nagyon
2014. júl. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!