Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdek kétségbe esni, már nem...

Kezdek kétségbe esni, már nem tudom mihez kezdjek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

13 hónapja megy a kondizás, nem vadállat módjára, nem akarok "izomagy" lenni. Ezalatt az idő alatt 61-ről 73-75 kilóra sikerült feljönnöm. Látszata viszont gyakorlatilag nincs. Mellizom szinte semmit nem fejlődik (az én meglátásom szerint), karjaimon talán látszik valami. Étrendet betartom, a builder.hu-n találtam étrendet (tömegnövelő, 60 kg), mostmár többet is eszek ugye a "gyarapodás" miatt. Ezen kívül még megy a tömegnövelő is, étvágyam is van, azzal nincs gond. Vitamint is eszek, a biotech daily pack-ot. Régebben, mikor nem ment az edzés, nagyon vékony voltam, elmentem orvoshoz mert borzalmas zavaró volt, ő el akart küldeni béltükrözésre, azt meg én nem vállaltam be, amit most se vállalnék. Ebből következik, hogy a doki az emésztésemre gyanakodott.


Olyan is megfordult már a fejemben, hogy nem nekem találták ki ezt a sportot, talán mást kellene keresni. Viszont más meg nemnagyon van ami ilyen szinte le tudná vezetni a stresszt, és különben is imádom azt a kellemes fáradságot ami edzés után van.


Magasságom amúgy 190 centi.


Ja, igen, még mielőtt valaki a Sárga Kapszulával jönne, az volt az első amit elolvastam.


2014. júl. 31. 16:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Nem kell tükör se, van a gépeken/telón időzítő is."


igaz. ez eszembe sem jutott...


egyébiránt mi a rák az a "danabol"???

2014. júl. 31. 20:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy szar tablettás koksz, de felejtsd is el.
2014. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

pont az ilyen "szerektől" akarom magam megkímélni... közben rákerestem: hát valami "csodálatos". aki ilyet szed arról nekem is megvan a véleményem.


Este jönnek a képek, bár mocskosul utálom magamat fotózni, szóval ezt mindenki jegyezze be a történelmi pillanatok közé, többet ilyen biztos nem lesz.

2014. júl. 31. 20:31
 14/16 A kérdező kommentje:

ahogy ígértem, a képek:


[link]



[link]



[link]



[link]

2014. júl. 31. 23:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem sokat izmosodtál, a karon sem látszódik, de ezt nem bántásból írom. Jobban oda kell tenned magad az edzéseken és az étrendet is át kell vizsgálni. Ennél többet tudtál volna fejlődni ha kemény edzéseket nyomsz.
2014. aug. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó tömegnövelő étrend+kemény edzés+elegendő pihenés. Sajnos tényleg nem a legjobb a genetikád, de akkor is tudsz rajta még bőven javítani.


Meg most, hogy úgyis nyár van, néha kifeküdhetnél a napra napozni. :-D

2014. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!