Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora szerepe van az emésztő...

Mekkora szerepe van az emésztőenzimeknek a fehérjében?

Figyelt kérdés
A myprotein impact whey ugye nem tartalmaz ilyet? Van ennek nagyobb jelentősége?
2014. júl. 31. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van aki szerint van, szerintem pedig annyira nincs, mert a szervezetünk termel éppen eleget. A hús mellé sem eszel külön emésztő enzimet és mégis megemészted, nem?
2014. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tap bela szerint triviális kérdés, én annyira nem látom nélkülözhetetlennek, de tény, hogy ő sokkal jobban benne van ebben, mint én.
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fontos! Ez nem olyan dolog, hogy megeszek egy húst akkor azt megemésztem akkor a fehérjét is. A gyomorsav persze, hogy elkezd emészteni, de az emésztőenzimnek nem ez a feladata. Szóval fontos, de igaz ettől független emészt a gyomor, csak nem mindegy hogyan!
2014. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van benned emésztőenzim, hidd el. Én sokszor eszem Myproteint impactet is, de simán megemésztem, nem is úgy nézek ki, mint aki nem. :) Erről ennyit.
2014. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A hús is szinte csak fehérje. Ha azt megemészted, akkor egy gyors tejsavót még könnyebben!
2014. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy így is fejlődsz, de nem is ez okozhat gondot.
2014. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gond? Megemésztem, fejődtem vele, nem megy a hasam, stb. De ki miben hisz, én nem akarok ezen vitázni már. Megfogadtam, hogy inkább ráhagyom a dolgokat itt az emberekre. Leírom a gondolatom, aztán tőlem mindenki azt csinál amit akar.:)
2014. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt is vannak különböző vélemények. Pont azért kérdeztem meg, mert én is vitatkoztam a terembe valakivel. Ő régebb óta edz mint én és szerinte fontos, hogy tartalmazzon a fehérje emésztést elősegítő anyagokat. Nem mondanám, hogy sokkal okosabb lettem, de várok még válaszokat.
2014. júl. 31. 19:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Várhatsz, de ha jön még 3 emésztőenzimes ember és 1 vagy 2 velem egyetértő, akkor tudni fog mi az igazság? Nem fogod. :)
2014. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem, eddig túléltük nélkülük is...
2014. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!