Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora szerepe van az emésztő...

Mekkora szerepe van az emésztőenzimeknek a fehérjében?

Figyelt kérdés
A myprotein impact whey ugye nem tartalmaz ilyet? Van ennek nagyobb jelentősége?
2014. júl. 31. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy nem hallunk meg.... Az alkoholt is ihatjuk vödör számra amíg alapjáraton is vörös lesz a fejünk és vigyoroghatunk, hogy élünk, nincs semmi baj. Nem de?:) Persze itt másabb a sztori. Ha a hasnyálmirigy begyullad és enzim hiány van akkor súlyos gyomor panasz keletkezik. Dehát végülis mindenki tudja mikor gyullad be hasnyálmirigye. Na meg ez "velem ilyen nem történhet meg". Valamint az enzim aktivitását is befolyásolhatja némely étel. Na de mindegy...
2014. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
halunk*
2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, szinte mindenkinek begyullad. Lol:-)
2014. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, de te ezt tudod előre? Lol:D Az első ember aki tudja, hogy vele soha nem fordulhat elő:D
2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel egész nap azon parázhatnál, hogy mikor leszel rákos, szklerózisos, vesebeteg, stb. Biztos azon kis 40 mg emésztőenzimen fog múlni bakker. Na léptem, ez így már komolytalan.
2014. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szevasz!
2014. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De tényleg, tízmillió másik dologra el lehetne mondani pontosan ugyanezt. Az életünk egy merő aggodalom. Na meg mitől lett most éppen az emésztőenzim a fontos?
2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem kicsit parasztvakítás. Ráírják mert jól hangzik, aztán elhúzzák a kanalat a vödör felett és amennyi beleesik annyi van benne. Kipróbáltam már pár fehérjét és volt, hogy az emésztőenzimes fosatott meg. Persze nem ennek tulajdonítom az ánuszrózsám folyékony beszédét, sokkal inkább valami adaléknak. Személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem baj, hogyha van benne de ez nem befolyásolja a vásárlásom végkimenetelét.
2014. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!