Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne vékony karokat...

Hogy lehetne vékony karokat "csinálni" másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem tudod szabályozni a zsírleadás helyét. Nem onnan fogysz, amire edzel. Genetikailag mindenkinél előre meghatározott, hogy ki, honnan , milyen ütemben tud fogyni. Ezt nem tudod befolyásolni semmilyen gyakorlattal! Szálkásító diéta kell és heti több aerob edzés és majd lemegy a zsír az óhajtott részről is előbb-utóbb.
2014. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt te sem gondoltad komolyan!? Nem onnan fogysz ahová edzel?Akkor ha a lábamra gyúrok a kisujjam fog fogyni?!Ne már!
2014. aug. 7. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kalória mínuszbam vagy, akkor fogysz. És igen, bárhonnan mehet le, de mindenkinél genetikafüggő, hogy honnan fogy, milyen ütemben. Hiába nem hiszed, akkor sincs helyi fogyasztás. De kérdezd meg még egyszer, írd ki és meglátod, hogy ugyanezt írja mindenki.

De biztos te vagy az okos és mindenki més meg hulye. Kicsit gondolkozz, mielőtt nekem támadsz.

2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként megnyugtatlak, hogy ha baromságot írtam volna, már tizen leugattak volna. És nézd meg a kategória toplistát is, hogy kinek szólsz be. 29 éve edzem kislány, van némi tapasztalatom, elhiheted.
2014. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lány vagyok!!! Boccs
2014. dec. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!