Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék lapos hasat, mennyit...

Szeretnék lapos hasat, mennyit kell tornáznom naponta?

Figyelt kérdés
14/L vagyok ,eléggé jonnek rám a kilok es szeretnék lapos hasat,és feszes popsit ,ugy érzem most kell elkezdenem edzeni az akaratom megvan hozzá :D :)

2014. aug. 11. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, így az edzés nem elég, le kell mondani a sok édességről is, különben veszett fejsze.
2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. ! miert irsz olyan kerdeshez amihez nem tudsz normalis valaszt adni? lehethogy a kerdest nem jol fogalmaztam meg ,meg nem ertek ehhez az egesz edzesekhez de neki szeretnek kezdeni es rendes valaszokat szeretnek kapni :) ,azt h le kell mondanom az edesegrol meg a zsiros etelekrol azt tudom :) de nem is eszek ilyeneket nagyon :)
2014. aug. 12. 00:01
 4/8 A kérdező kommentje:
3. ! koszonom :)
2014. aug. 12. 00:03
 5/8 A kérdező kommentje:
mar talaltam egy jo rubint reka videot :D,az a biciklizostol nem lesz jobb a hasizmom :D
2014. aug. 12. 00:23
 6/8 kovpet ***** válasza:

Csak viccelt, te! :)

Diéta plusz aerób+súlyzós(vagy saját testsúlyos) edzés. Ennyi. Az edzéssel óvatosan azért, mert fiatal vagy és az ízületeid még nem olyan erősek.

2014. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
Ja és a diéta az nem valami nők lapjában taglalt mindenféle idióta léböjtkúra, hanem egészséges, szénhidtátszegény de fehérjegazdag étkezés. Keress rá a "szálkásító diéta" kifejezésre.
2014. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is napi egy órát edzettem hasra, és mára már azt mondom h lapos a hasam ...:)
2014. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!