Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A dohányzás mennyire árt a...

A dohányzás mennyire árt a testépítésnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
60%
Na ettől van hányingerem. A cigi okés, de tömegnövelőt már nem szedünk, nehogy meghaljunk? Idióta.
2014. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy. :-/
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Mértékkel napi 1 doboz? Az már rég nem mértékelt dohányzás. Én fiatal koromban napi 3-4 szálat szívtam, edzés után rögtön rágyújtottam meg kaja után. Emellett sok állóképesség edzést is csináltam, ami szerintem simán kompenzálta. Valamint rendben volt az étrendem, sokat sportoltam, mindent mértékkel csináltam és így szerintem egészségesebb voltam, mint a lakosság 90% még ha ők nem is dohányoznak de rossz, vitamin hiányos étrendel nem mozognak semmit. Vissza vetette a teljesítényemet? Igen. Számított, mert világbajnok akartam lenni? Nem. Szóval, akkor meg miért ne lehetne? Később úgyis abbahagyod, én is így tettem.
2014. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
2014. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint ezt a gyökeret linkelitek be? Ne ne neeeeeee!
2014. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire nem tudtok jobbat DrugsBunnynál? Még mennyi idő mire felfogják az emberek, hogy nem szabad rá hallgatni semmiben, mert egy beszűkült látókörű, őskori gondolkodású, antiszociális bunkó ember, akinek nyilvánvaló gyerekkori problémái voltak, azért viselkedik ilyen paraszt módon. Hihetetlen, hogy ebben a stílusban bárki is hallgatna rá.
2014. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

a testépítés egyik legfontosabb része a regeneráció, ehhez pihenésre, tápanyagokra és oxigénre can szükséged.

A dohányzás szûkíti az ereket, ez akadályozza a ér áramlását, alapjában rontja a vér oxigén szállító képességét, valamint a tüdõ oxigénfelvételét is csökkenti...

ugyan ezen okok miatt, leedzeni is nehezebben fogsz, mert hamarabb kifáradsz, az izmaid sokkal kevesebbet bírnak, az oxigén hiánytól sokkal kissebb súllyal tudod csak megcsinálni a megfelelõ ismétlést, mint amire az izom képes lenne... emiatt is sokkal lassabban fogsz fejlõdni... soroljak még okot?

2014. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
A dohányzás sok esetben elkezdi visszafordíthatatlanul károsítani a tüdőt. Még ha le is teszed később (már ha leteszed, mert mindenki tudja, hogy azért nem úgy megy az) akkor sem lesz már feltétlenül a régi. Ezeket a majd simán leteszed és majd kitisztul tündérmeséket meg el lehet felejteni. Nem mindenkinek válik be.
2014. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

mit ad neked a cigi? semmit. az állam luxuskiadásait finanszírozod vele. ciki. normális nő/pasi undorodik tőle.

betépsz tőle? nem. berúgsz tőle? nem. akkor meg mi a frásznak szívod?

dobd el és felejtsd el egy életre ezt a baromságot:)

2014. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

ha dohányzol, akkor nem csak a testépítésednek, de az életednek sincs értelme. nem véletlenül mondanak le a sportolók a káros szokásokról.


ha számokkal akarod meggyőzetni magad, akkor te az a fajta ember vagy aki koxot is fog tolni úgyis, ha attól nő nagyobbra, a ilyenek meg nem élnek sokáig, fölösleges a tanácsadás.

2014. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!