Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A dohányzás mennyire árt a...

A dohányzás mennyire árt a testépítésnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
azért azt ne higye senki, hogy az állam luxuskiadásait a cigibõl fedeznék, sajnos a dohányzás okozta betegségek kezelésére sokkat több pénzt dob ki z állam, mibt amennyit behoz a jövedéki adó... nem hülyeségbõl emelik ilyen kétségbeesetten azt...
2014. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
16: Mutass jobbat, vagy akár csinálj. Mást ócsárolni könnyű, letenni az asztalra valamit nehéz.
2014. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Igazad van luxuskiadás! Mi a fenéért járuljak hozzá én, hogy az adóforintjaimból a tüdőfenés láncdohányos alkoholistát életben tartsák milliókért havonta?

Ahol az TB üzleti alapon működik, az emberek kétszer is meggondolják, elkezdjenek-e cigizni, rögtön mások a biztosítási feltételek! Megszavaztuk, hogy ne legyen így hazánkban, megszavazta a hétmillió láncdohányos alkoholista.

Elkezd azon gondolkodni, hogy árt-e a dohányzás a testépítésnek...

2014. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

22: Rohadtul nem kell jobbat csinálnom, hogy megmondjam ez egy bunkó, aki 20 éve lejárt dolgokban hisz. De tessék csak neked itt van ugyanez a téma normálisan elmondva:

https://www.youtube.com/watch?v=6zkFIAGplf8

2014. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok a DrugBunny videóval a lényeget elmondja , most nem halál mindegy hogy ki mondja el nem ezen van a hangsúly gyökerek!
2014. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Az hogy ő nem cigizik az az ő dolga, de tolja a szteroidokat, tömegnövelőket, ami ugyanúgy, ha nem jobban káros. Tehát tőle nem hiteles az egészséges életmőd. A stílusa, káromkodása egy videón pedig azt mutatja meg hogy inkább IQ-ra kellene edzenie egy könyvtárban. És ahogy az üres cigaretta kartonokat elégeti, az röhejes. Ha az enbernek nincs mindanivalója, akkor ne beszéljen.
2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó a tömegnövelő mióta káros? Látom értesz a témához...

Én úgy tudom hogy Bunny csak kezdetben koxolt most már dopping ellenes.

2014. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

# 26

Tömegnövelő hogy lenne káros te észkombájn???

A tömegnövelőbe olyan tápanyagok vannak mint az ételekbe csak por formájában!!!

2014. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Tolja a tömegnövelőket XD

Én úgy hallottam, keratinokat is tol meg ilyeneket :D

2014. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Ja, majd neki tíz év múlva csöcsei nőnek, mint a Harcosok klubja című filmben, vagy elsorvad a fütyköse, míg egy dohányos legfeljebb nem bírja a hosszútáv futást. Na bumm.
2014. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!