Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A dohányzás mennyire árt a...

A dohányzás mennyire árt a testépítésnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Eleve ha por formájában van, akkor már nem lehet természetes. Csak azt mondják rá, mert ezt akarjátok hallani. És a kondisok nem a magas IQ-ról híresek, ezért el is hiszitek azt.
2014. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
A tömegnövelő szerintem simán károsabb, mint a dohányzás de konkrétan, amiatt, hogy a rá írt adag napi szinten szerintem simán cukobetegséget és/vagy elhízást okozhat. Nem tudom néztétek-e egy Bunny által nagyon ajnározott zöld Jumbo például mi az isten, de, hogy nem tesz jót az biztos. Nem is értem miért venne ilyet bárki, mikor sima fehérjével és más szénhidráttal még olcsóbban is jönne ki az ember, de hagyjuk is. Bunny egy gyökér és pont, azért mert fél igazságokat mond, hogy reklámozza a Scitec termékeket, amiért gondolom szép összegeket kap a cégtől. Ilyen egyszerű, nem kell elhinni, hogy ez az ember annyira segíteni akar bárkin is vagy egy percig is érdekli, hogy ki milyen egészséges vagy fejlődik jól. Csak egy jól összerakott marketing figura, akinek a tahó stílusa valamiért nagyon bejön a hasonló színvonalon lévőknek.
2014. aug. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
0%

az átlag testépítőnek nem fogjátok elmagyarázni, miért rossz drugsbunny, a tömegnövelő, vagy akár a dohányzás. halott ügy. ez nem csak betanult tévhitek hanem gondolkodás kérdése is.


az emberek többsége arra is lusta, hogy tegyen valamit az egészségéért, aki másoktól vár dogmatikus válaszokat, 1 hónap alatt akar kockahasat meg formás feneket, mindezt ingyen, az pont enm azzal foglalkozik, hogy milyen egészségtelen dolgokat tesz magával, ha közben elhiszi, hogy úgy fog kinézni 1 hónap múlva mint a dobozon a koxos legény/leány.

és pont nem angol videókat fog nézni, főleg nem angol/német tudományos cikkeket olvasni.


azt kell észrevenni, hogy az emberek többsége eredendően ostoba és lusta, ezért soha enm is lesznek jobbak önmaguknál.

2014. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Jesszus :DDD Aszondja ha por formában van, akkor eleve nem lehet természetes... ómájgád. Adnál egy definíciót a természetesre? Attól nem természetes, hogy az ember csinál vele valamit? Akkor sem a mezőgazdaság, sem a sült hús nem természetes, hiszen a természetben ezek nem találhatók meg, az ember csinálta vele ezeket. A kutyafajták is az ember művei, az építkezésekről nem is beszélve. Szóval nem természetes világban élünk : ( Mi lesz így?

De ha a porlasztva szárítással van valakinek gondja, jöjjön be az Élelmiszermérnöki Karra és mondja el a tanaraknak, hogy az nem jó. Hátha kitalálnak helyette valami "természetes" módszert :D Ja, és nem csak a tömegnövelő van por formában.


A zöld jumbó cch-részének összetevői: szőlőcukor, zabliszt, palatinóz, maltodextrin, fruktóz. 150 grammnyi szénhidrát van egy adagban, ami önmagában nagyon kevés az elhízáshoz. Ha eleve annyit eszik az ember, ami már pont jó, és ezen felül még megissza ezt, akkor már lehet talán gond, de ezt nem tartalmazza a ráírt adag, tehát a következtetés, hogy a ráírt adag -> elhízás téves. Az egész napi étrend, fizikai aktivitás és genetikai hajlam adja meg az elhízás folyamatát, csak az egyikre ráfogni blődség. Mi meg itt az oldalon általában pont le szoktuk beszélni az embereket a tömegnövelőkről, meg arról, hogy ne a saját helyzetükhöz mérjék az adagolást.


mizantró, te meg észrevehetted volna, hogy itt nem a nagyonhülye rétegről van szó, szóval ha abbahagynád a sápítozást, és mondjuk gondolkodnál, az lehet jobb lenne.

2014. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

Miért lenne károsabb a tömegnövelő, mint a dohányzás? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Szerinted többen halnak bele esetleg?? :D

Elhízást és cukorbetegséget okozhat? Először is, ha nem eszel belőle a kalóriapluszon felül, akkor nem fogsz elhízni, másodszor pont ezért ajánlgatjuk csak edzés után, mert máskor szerintünk sem kell a cukor. Kár, hogy nincs itt marcii, az ő nézetei szerint a cukorbetegség sem így alakul ki, ergo akármikor ehetsz cukrot, ami szerintem nem igaz, na de mindegy, szívesen megnézném, mit mondana erre :)


A zöld jumbo szerintem is egy szar, sőt, a tömegnövelő koncepcióját soha sem értettem. Minek az? Nem képes az ember külön venni magának fehérjét és hozzá olyan szénhidrátot és azt úgy adagolni, ahogy ő akarja? Lustaságból jött létre, valamint azért, mert a "tömegnövelő" név-legalábbis a magyar nyelvben-elég kapós. Szerintem ezért fűz hozzá iszonyat nagy reményeket a sok gyökér. Ha mindenki ésszerűen vásárolna, az biztos, hogy nem lenne piaca, és kihalna ez a termék, vagy legalábbis lecsökkenne a forgalma.

De ettől még nem kell túllőni a célon, és nagyobb baromságokat mondani róla, mint amekkora hülyeség valójában. Te soha sem eszel talán cukrot? És fehérjét? (Költői kérdés). És feldolgozott ételt?



Amúgy nem tudom, megéri-e magyarázni, mert az említett eredendő ostobaság, és a megértésre való hajlam hiánya nagyon is jellemző itt néhány emberre. Például százalék nélküli, és 44%-os válaszoló. Komolyan mondjátok ezeket a baromságokat, vagy direkt trollkodtok? Mi a káros abban, hogy por formájában van? A cukor is por formájában van, a liszt is, nem a búzát meg a cukorrépát rágcsálod szerintem te sem. Az, hogy valamit megtisztítanak és a hasznos részét bekoncentrálják, nem valami ritka dolog. A tömegnövelőben sincs a cukron és a fehérjén kívül általában több adalékanyag, mint bármelyik, kissé is feldolgozott ételben, amit levehetsz a bolt polcáról. Vagy ha te ennyire ellene vagy a feldolgozottságnak, akkor gondolom te szigorúan csak is alapanyag központú táplálkozást követsz. Tehát mindent nyersen veszel, és magadnak csinálsz meg, semmi előre elkészített étel. Sem kenyér, sem csomagolt savanyúság, sem konzervek, semmi, SEMMI! Csak és kizárólag nyers zöldség, nyers húsáru, és igazából az olajat és a zsírt is magadnak kéne sajtolnod, ha szükséged van rá, mert az is koncentrált állapotban kerül a polcokra, csak mivel annak a koncentrált állapota folyékony, nem por, ez így gondolom jobban megnyugtatja a lelkedet.


Nos, akkor valld be nekem. Így étkezel? Ha nem, akkor mi jogon szólsz?

2014. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
észrevettétek már, hogy ahányszor eltűnik Montez bácsi, mindig feltűnik 4-5 gyökér a helyén? de eddig ők a nyertesek..
2014. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
57%
ezért utálom ezt a tömegnövelő szót, mert az ilyen gyökér Myzantróp gyerekek nem tudják értelmezni, hogy amit a hülye Magyar tömegnövelőnek hív, az nem növeli a tömeget, az egy edzés utáni szénhidrát készítmény, ami visszatölti a glikogén raktárakat és elősegíti a regenerációt.
2014. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Istenem honnan kerül ide ennyi segg. Komolyan ha a hülyeség fájna ti ordítanátok, mert minden második szavatok hülyeség gyökerek. Még azt mondja hogy a cigi nem ártalmasabb mint a tömegnövelő, hát akkor szívjad ba.zd.meg.
2014. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Szerintem most mattot kaptak az ostobák, mert kaptak két kifejtett, tényszerűen levezetett kommentet, amivel nem tudnak mit kezdeni. Erre már csak olyan szintű hülyeséggel lehetne reagálni, ami emberfeletti (alatti?) volna.


Én is utálom ezt a béna fantázianevet ("tömegnövelő"), ami azért jött létre, hogy a sok kis nyamvadt ektomorfok reménykedjenek, hogy ettől majd híznak. Nekem a múltkor konkrétan azt mondta valaki, hogy ne vegyek fehérjét, "mert a fehérje az szálkásít", és ha hízni akarok, akkor tömegnövelő kell. Meg volt(VAN) egy haverom, aki elmondása szerint "rossz port vett", mert ő tömegnövelőt akart, de véletlen fehérjét vett.


Szóval ja, dolgoznak a marketingesek, de nyilván az általános emberi fogalmatlanság és mindenbe pofátlanul beleokoskodás is közrejátszik.

2014. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

Nagyobb pénzösszeget tennék rá, hogy ti, akik a legtöbb magazint olvassátok és a legtöbbet tudtok a témáról vagytok a legelvakultabbak és dőltök be a marketingnek. Fogadni mernék, hogy szinte semmi eredményt nem tudtok felmutatni márpedig ez a dolog erről szól és nem az elméleti részről. A táplálékkiegészítők egy forintot nem érnek, csak rossz minőségű feldolgozott(!) tápanyag, aminek a nagyrésze nem is működik (kreatin,izületvédő) és csak marketing az egész. Nézzétek meg drugsbunny videóját a tesztofokozókról, hogy miket össze nem hord miközben ő tudja, hogy semmit nem érnek és csak hazudik.

Azt is kitalálom, hogy mi az edzéstervetek: Ronnie Coleman bicepszedzése meg Jay Cutler melledzése vagy valami hasonló magazinos hülyeség, de szinte biztos vagyok benne, hogy az ide író szakértőkön semmi edzés nem látszik és ez lenne pedig a lényeg. Ja és nem kell a szöveg, hogy nem kell jól kinézni ha értesz hozzá, mert nektek nyilvánvaló célotok fiatalon jól kinézni, ami célt nem tudtok elérni, ezért vagytok hiteltelenek, mint drugsbunny.

2014. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!