Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A dohányzás mennyire árt a...

A dohányzás mennyire árt a testépítésnek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
73%

De ezt meg honnan a f4szomból veszed, hogy a gcibe lehetsz te egy ekkora értetlen, előítéletes, skatulyázó, sztereotipikus hülye sgg?? :D


Pont most lett elmondva a vélemény a tömegnövelőkről, szerintem nem lett felőlünk sem pozitív a visszhangja, de te tudod, még nálunk is jobban tudod, jobban ismersz minket, mint mi saját magunkat. Olvass és értelmezz már kérlek. Objektivitásról hallottál már?


Ki a f4szom védte bunny-t? KI? Kiiiii? He? Akkor meg mi a f4sznak kell egyből felhozni? Pont leszarom, hogy ki ő, hogy miket mond. Jól tudom, hogy Magyarországon ő kb. a leghangosabb ilyen téren, és hogy mond sok vitatható dolgot is, és hogy a stílusa sem megnyerő egyesek számára, de ez mekkora kicsinyes nyomoronc dolog már,hogy ha valaki nem ért veled egyet, akkor egyből őt hozod fel :D Jézusom. Igen, vakok közötti félszemű helyzetében van, ez részben igaz.


De az akkor is a 12 éves CS-ző gyerekek oltásai, hogy biztos sz4rul nézel, biztos sz4r az edzésterved, höpöpöpö, biztos ez meg az, látatlanba, ismeretlen személynek. Anyámat véletlen nem b4sztad meg? Már komolyan csak erre a sértésre vártam.


Ekkora nyomorék pötschhuszár oltást sem sikerült már rég összehordania valakinek.


Ereszd ki a gőzt, meg a vad utálattól elvakultan nem tudsz objektíven vitázni, csak a kis hátsóajtós sértegetések gyártására koncentrálsz, egyelőre kevesebb sikerrel.

2014. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon jó kedvem lett a kommented miatt, köszi. Amit írtam nyilvánvalóan betalált és elérte a célját szóval nekem ennyi elég. Én egy sértő szót nem írtam senkiről csak véleményt de ha ennyire felkaptad a vizet, akkor volt benne igazság. Az előző kommentjeidet nem olvastam, mert az első mondatból látszott, hogy fogalmad sincs miről beszélsz szóval arról nem tudok nyilatkozni. Sajnos nem szeretek időt pazarolni több oldalas, értelmetlen szövegekre, amiknek semmi alapjuk.
2014. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
az a különbség a többiek és közted kedves 0% hogy amíg ők érveket is használnak az írásaikban, te csak írtál 10 sort a fikázásunkról, de közben semmi tartalma nincs annak, amit leírtál...
2014. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Jézusom bnyeg, ez komolyan valami kisebbségi komplexusos 12 éves :D Annyira sablonok az "érvei", hogy csak na. Előkerült a "ha így reagálsz rá, akkor biztos igazam van", és az "én nem mondtam semmi sértőt" (miután jól lehülyézett mindenkit). Azért hadd kérdezzem meg, te elhiszed, amiket írsz, vagy direkt vagy ekkora hernyó?


Az egyik hülye szerint a kreatin kb dopping, a másik hülye szerint meg nem működik :D Ízületvédőket pedig nem csak a gonosz testépítőboltok árulnak, hanem a piaci bioboltok is, szóljál nekik is, hogy nem működnek.


Még elárulom, hogy nem olvasok semmiféle magazint, nem érdekelnek a férfi testépítők és versenyeik, a bunnyról való véleményem pedig kicsit összetettebb annál, hogy "bunkóó, mer csúnyát mond a bácsi :'( ". A feldolgozott élelmiszerekkel meg nincs gond a jelen világban, próbáld meg ellátni a lakosságot a tanyádról, aztán majd rájössz, miért is van olyan, hogy élelmiszeripar. gondolom az élelmiszermérnöki diploma megszerzése közben volt rá időd, hogy megtanuld... oh, wait, 12 éves vagy, képzettséged sincs!


Azt tanácsolom, próbáld meg elfogadni, hogy a sztereotipikus gyűlölködő marhaságokon túl is van élet, amit úgy hívnak, hogy valóság. Például ha valaki visszaszól neked, az nem azért van, mert igazad van, hanem mert irritálja, hogy egy ekkora nyomorék vagy. Lehet, hogy téged nem zavar, ha más az, hiszen hasonló a hasonlónak örül, de vannak, akik nem szeretik a szellemi nihilt maguk körül.

2014. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Wash szerintem ha rákeresel a Youtube-on Ian Mccarthy-ra, akkor nagyon sok hasonlóságot fogtok találni. Ő is tipikusan egy elméleti body-s, aki mindent tud a testépítésről de még sem képes emberi formát elérni. Fogadni mernék, hogy ugyanilyen vagy és a mindennapi életben észre sem veszik, hogy edzel max anyukád dicséri meg a bicepszed.

Nagyon élvezem olvasni az ilyen hirtelen felindultságból írt válaszokat, ami tele van személyeskedéssel és pont, hogy te használsz olyan szavakat, ami egy 12 éves szintjét mutatja. Ami sértéseket mondtál nyilván nem veszem fel mivel nem rám igazak, de köszönöm szépen, hogy ezzel is szórakoztatsz.

Csak így tovább, én eddig nagyon élvezem a bájcsevejünket;)

2014. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Remek, most előkerült a saját sértésem visszavágása, amolyan "nem is, mer' te!"-módra :D Miközben persze az eredeti témáról már rég nincs szó, sőt, kb minden eddigi hozzászólásod valakinek az ócsárolása volt. Aztán meg csodálkozol, ha így bánnak veled... Csak a szokásos eset áll fenn: a primitív embernek nem lehet elmagyarázni, hogy primitív, nem érti, mert primitív. Persze a felelősség elhárítása az megy. Az valahogy mindig megy az ilyeneknek.
2014. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Aha, most van a mosolygószmájlis fázis, ahol nyugodtnak és lekezelőnek tetteti magát. Miért jó az neked, ha indulatot szítasz? Ennyit tudsz mindössze? Vagy csak ezzel próbálod menteni a menthetőt, ha már értelmeset nem tudtál a témához szólni? A hülyék mellett a másik csoport, akit utálok, azok a rosszindulatúak, te mindkettőben benne vagy, csak gratulálni tudok, remélem büszke vagy magadra, meg amit elértél. "Most nem érek rá, megyek veszekedés szítani a gyakorikérdésekre, jajj, de vagány gyerek vagyok, íjjá!"
2014. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
40%

Csak azok iránt van rosszindulatom, akik megérdemlik és te igenis ebbe a csoportba tartozol a burkolt arroganciáddal és lenéző stílusoddal, amit már rengeteg válaszodnál láttam;)

Tipikus gép mögötti keménylegény/ okostojás vagy és rendkívüli öröm volt olvasni az indulatos válaszaidat. Remélem még sok kérdésnél fogunk találkozni;)

2014. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda küldetéseid vannak, ember. Beirkálja mindenhová a baromságait, és negatív szuperhősnek képzeli magát, mert most mindenki agyára megy. Szép.
2014. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom, ha nem tetszek neked. Az idiótáknak nem szokott, ha valaki fellép ellenük.
2014. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!