Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testhez minek koxolni?...

Ilyen testhez minek koxolni? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Egy bolond gyerek a suliban kitalálta, hogy elkezd edzeni (már régebben edzett) és, hogy milyen király lesz mert vesz koxot. A gyerek hatvanvalahány kiló, és 32-33 centis a karja, de szerinte pár hét múlva 5 centivel is nagyobb lehet. (Pár kiló víz.) Étrendje természetesen nincs (mer' minek is az), lábra nem eddz mert felesleges stb...


Komolyan ilyen testhez, ilyen nagy tudatlansággal, ilyen fiatalon minek kezd el valaki koxolni?



2014. szept. 11. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Később nem akar gyereket azért :D

Mindenkinek egyéni döntése, hogy mihez nyúúúúúúúl

2014. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60 kilóra koxolni és gyerekként? Az fa sza! :-)
2014. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, biztos büdös a munka...

Esetleg szard le.:D

Amúgy nem mindegy a kor, magasság ahhoz a 60kghoz.:D

2014. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Örüljél neki legalább a meg nem született gyerekét megkíméljük egy hülye szülőtől. Amúgy lehet, hogy sóoldatot fog magába nyomni, mert hát nem tudja megkülönböztetni a szteroidot a vízes sóoldattól.
2014. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
16-7 éves. Szerintem a kockázatokkal sincs tisztában, az "étrendje" az egy csomó zsemle sajtkrémmel vagy szalámival, persze kieget iszik csakúgy napközbe (gyors szénhidrát, biztos nagyon jót tesz edzés nélkül). Kreatint össze-vissza szed, majd rohangál wc-re.-.- Persze folyton feszeng meg menőzik, hogy milyen izmos.
2014. szept. 11. 18:44
 6/25 A kérdező kommentje:
Kb 170 centi.
2014. szept. 11. 18:45
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem az osztályban, aki fiú, és elkezdett kondizni, mind tolta a cuccot 16 évesen, csak én nem, és én voltam kiröhögve, hogy csak úgy lehet gyúrni, mert így nem érek vele semmit. Hát, a 3 gyerek nekiállt danázni, majd aztán az egyik abbahagyta és depót vagy mit kezdett el szúrni, ha jól emlékszem. 1 hónap alatt kb 3 cm-t nőtt a karja, aztán 1,5 hónap után abbahagyta a kúrát és a 2. hónap végére ugyan ott tartott ahol elkezdte. De az étrendjük nekik is franciapiritós, fehérjeturmix, Coca-Cola, meg Big Mac volt. :)
2014. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ezt nekem írtad?-

Amúgy nem mindegy a kor, magasság ahhoz a 60kghoz.:D


Mert mi van, ha alacsony a 60 kilóhoz? Akkor már koxoljon? Úgy már jó ötlet? Pláne gyerekként!

2014. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Csak arra, hogy 60kgot ne szóljátok le. x'D

Kitudja lehet 150magas...(bár nem valószínű)

2014. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Lol, nekem natúrba nőtt 2 cm-et (oersze rendes edzéssel és étkezéssel).
2014. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!