Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testhez minek koxolni?...

Ilyen testhez minek koxolni? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Egy bolond gyerek a suliban kitalálta, hogy elkezd edzeni (már régebben edzett) és, hogy milyen király lesz mert vesz koxot. A gyerek hatvanvalahány kiló, és 32-33 centis a karja, de szerinte pár hét múlva 5 centivel is nagyobb lehet. (Pár kiló víz.) Étrendje természetesen nincs (mer' minek is az), lábra nem eddz mert felesleges stb...


Komolyan ilyen testhez, ilyen nagy tudatlansággal, ilyen fiatalon minek kezd el valaki koxolni?



2014. szept. 11. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem veszekszem, ha valaki nekem nem szól be. Én békés ember vagyok, az életben sosincs vitám, mondjuk nem is ugat be senki.:-)
2014. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben igazad van.
2014. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ugattam be, szerintem a sok veszekedésed miatt (itt) azt hiszed mindenki megszól téged.

Hát nem!

2014. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Aha, értem.
2014. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
xdxdxd
2014. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!