Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testhez minek koxolni?...

Ilyen testhez minek koxolni? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Egy bolond gyerek a suliban kitalálta, hogy elkezd edzeni (már régebben edzett) és, hogy milyen király lesz mert vesz koxot. A gyerek hatvanvalahány kiló, és 32-33 centis a karja, de szerinte pár hét múlva 5 centivel is nagyobb lehet. (Pár kiló víz.) Étrendje természetesen nincs (mer' minek is az), lábra nem eddz mert felesleges stb...


Komolyan ilyen testhez, ilyen nagy tudatlansággal, ilyen fiatalon minek kezd el valaki koxolni?



2014. szept. 11. 18:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*persze
2014. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Vannak fura emberek az biztos.:D Nekem is mondják, hogy nem is fejlődök stb. de én látom, és tudom, hogy fejlődök, étrendem is van és a kiegészítőket is normálisan használom, úgyhogy nem veszem komolyan az ilyen kis koxosokat.
2014. szept. 11. 18:55
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
De jogom van leszólni azt, aki nyamvadt 60 kilós kisgyerekként koxol. Ez a véleményem, hiába nem tetszik másoknak!
2014. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Koxolni még 100 kilóval sem érdemes szerintem, max ha profi akar lenni valaki, de oda genetika is kell, meg persze nem pár hét edzés után, és nem is gyerekkorban.
2014. szept. 11. 18:57
 15/25 HarciCsiga ***** válasza:
Én az ilyeneket csak feltűnően lenézem (mármint azokat akik a munkát akarják megkerülni) és általában pont ez a típus miatt van lenézve az összes ember akinek köze van a súlyzosedzéshez
2014. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Jajj Montez ne bánsd már a 60 kilósokat :P


De persze teljes mértékben igazad van. Ha valaki mögött nincs edzésmúlt és nem a genetikai határait akarja átlépni (mert már elérte) az ne kokszoljon. Aztán meg ha valami szarul üt be, jön a sírás meg a mentegetőzés.

2014. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Gondolom a következő kérdés az lesz,hogy terhes lett-e a szteroidtól.
2014. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Harcicsiga miért zavar, ha lenéz olyan akinek fogalma sincs az adott témáról és mégis véleményt nyílvánít?
2014. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy senki ~16éves koxos.

De sandorzsolt ne mindenben a veszekedést lásd.

2014. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 HarciCsiga ***** válasza:
Kedves Funonym nem az zavarna hogyha csak simán lenéznének hanem az hogy azért nézik le az embert mert egy kalap alá veszik a szalámis danabolos zsömle zabálókkal
2014. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!