Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőltessem és dolgozzak rá,...

Erőltessem és dolgozzak rá, vagy inkább várjam meg, míg elmúlik az izomláz?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem egy hasizomerősítő padot, amit lehet dönteni, így nem vízszintről csinálom a felüléseket. Régen, mikor edzésben voltam 2x50-et lenyomtam gond nélkül, most pedig csak 20at csináltam elsőre. Tudtam volna még párat rátenni, de úgy gondoltam elsőre elég. Tegnapra elég izomlázam lett, ami ma sem csilapodott, de ma már szerettem volna újra csinálni, azonban képtelen vagyok, mert annyira fáj. Leengedni sem tudom magam, nemhogy felülni onnan. A kérdésem az lenne, hogy most pihenjek pár napot, vagy erőltessem és hiába fáj, csináljak párat?


Nem kell fogynom, nincs semmi célom, csak hogy kicsit edzésben legyek. Nő vagyok egyébként.


2014. szept. 23. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihentesd. Az mindegy, hogy nő vagy ilyen szempontból.:)
2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Csak azért gonoltam, hogy odaírom a nememet, hogy megelőzzem a nyúlbéla meg hasonló megjegyzéseket :D

2014. szept. 23. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
:-)
2014. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!