Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez már annyira kezd zavarni?

Ez már annyira kezd zavarni?

Figyelt kérdés

Üdv

Van egy közepesen izmos formám, más szemében kitudja milyen izmos, meg én nagyon kicsinek érzem magam. 37 felkarok, szélles vállak, nagy hát meg combok. De még nagyon az elején járok, másokhoz képest.


A barátnőm ma felhozta, hogy szerinte nem kellene még izmosabb legyek, mert az már csúnya :)) Szinte összebalhéztunk ezen a kis dolgon.


Több csaj mondta nekem, hogy így is nagyon jól nézek ki, több izommal csak csúnya lennék, megáll az eszem az ilyen embereken.


16 éves vagyok egyébként.



Ti, hogy vagytok ezekkel a dolgokkal ?



2014. szept. 29. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem leszel csúnya.

Ne hallgass rá, hacsak nem miatta csinálod.

De biztos nem rondulsz el, majd meglátja ő is.

2014. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség?

Mintha lehetne naturálban brutálisba nőni.

2014. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naturálban sosem leszel nagy, max a kislányok szemében. Nekem 44-es szálkás karom van, de nekem sosem mondja senki, hogy túl nagy lennék. Érdekes.:) Másoknak meg a 37-38-ra már beszólogatás van.
2014. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tök közhelyes meg minden, de magadnak akarj megfelelni.
2014. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem érzem jól magam így, nagyobb szeretnék lenni. Igazi férfias testet szeretnék összehozni :) Addig meg sem állok
2014. szept. 29. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
ki a f.aszt érdekel szerinted engem milyen fejjel soktak nezni bemegyek vasarolni vagy bárhova kb elhanyom magam fejet vág mindegyik ratyi.a kis cigányok meg 5percenkent betalalnak multkor buszn kezdte el fogdosni a karom a gyerek jááááááá tesúúúú hogy lett ákkura???:DDD
2014. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de később ha régebb ota nyomod nem merülnek majd fel benned ilyen kérdések
2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálad azért van kar.:)
2014. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Küldesz prívátba képet, arról a nagy karról ? :D Nem azért, csak már ha felhoztad, kíváncsivá tettél.
2014. szept. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!