Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Popsira mit csináljak ami...

Popsira mit csináljak ami nagyon hatásos? Nektek hatott? Ha igen akkor mennyi idő alatt és látványos lett a változás?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 21:22
 1/8 intrepid ***** válasza:
Én kézrátétellel szoktam kezelni, ha nem használ, visszaadom a pénzt. :-))
2014. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb még mindig: súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás.
2014. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig azt hittem hogy nem fog soha nőni, aztán elkezdtem megemelni a szénhidrátot és nagyobb súllyal guggolni és felhúzni és beláttam, hogy tud az nőni, ha én azt akarom. :)
2014. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem barbisúlyos edzés kell, hanem amiből éppen megy a sorozatonkénti max 15 ismétlés. Amiből már menne 20 is az picike súly, nem okoz hipertrófiát, elmarad az izomnövekedés és állóképességi edzés lesz belőle.
2014. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
anált
2014. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és hány kg-os súlyzóval ?
2014. okt. 2. 15:42
 7/8 A kérdező kommentje:
3.ik kérdező és neked mennyi idő alatt látszódott a változás ?
2014. okt. 2. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

3. kérdező?:) vagy talán válaszoló..


Akkora súlyokkal végezd a gyakorlatokat, hogy ne menjen egy sorozatban 20 ismétlésnél több. Tehát végzel 3 sorozatot egy gyakorlatból, sorozatonként 12-15 ismétléssel. Ennek megfelelő súly kell. Ez mindenkinél más, mert én tudok guggolni 140-150-be is, de ez nálad sok lenne. És ugye gyakorlatfüggő, mert nagyobb súllyal tudsz 15-öt végezni guggolásból, mint kitörésből. Remélem így érthető.

2014. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!