Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ujra eletmod valtas+elotte...

Ujra eletmod valtas+elotte dieta hatasos lesz?

Figyelt kérdés
3 honappal ezelottig egeszeseges eletmodot folytattam,nem is volt rajtam plusz, csak 48kg voltam,aztan veszekedni kezdtem a baratomal, majd pedig szakitas lett a vege es kicsit padlora kuldott.Banatomban a csokikremhez szaladtam es 3honap alatt 8kgval lettem koverebb.. nem is sportoltam ez alatt, de most vissza tertem. Arra gondoltam,hogy 2napig csak zoldseget eszem salatat es ilyesmit,hogy meregtelenitsek,majd 3nap feherje dieta es aztan sport+dietas egeszseges etrend, es igy folytatani tovabb. Szerintetek mennyi ido alatt menne le? Most 152/56 19/L

2013. máj. 16. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha életmódot váltasz akkor nem kell előtte "diétáznod". Ráadásul ez alatt az 5 nap alatt úgy ki fogod magad éheztetni hogy bezabálsz újra. Inkább válts életmódot. Most.
2013. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami alapvető zavar lehet a fejekben.


A zöldségevés és a fehérjeevés nem speciális diéták, hanem az ember normális táplálkozása (igen, meglepő de nem cukorból áll a természetes étrendünk hanem húsokból, zöldségekből).


Tehát 5 napig eszel majd húst és zöldséget, és utána? Utána kenyeret meg müzlit joghurttal?


Méregtelenítesz állandóan. Ha zöldséget eszel nem méregtelenítesz jobban, csak kevesebb mérgező anyagot viszel be a testedbe, nem hátráltatod a szervezeted működését cukorral, tejfehérjékkel.. de nem méregtelenítesz jobban.

2013. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nem fogok aztan kenyertert es muzlit zabalni. Egyszeruen csak beiktatok gyumolcsot is es neha egy kis rizset. Csak rosszul esik,hogy a semmiert lett 8kg plusz,hiszen nem ertem meg az alakom elrontasa az egeszet es minnel hamarabb szeretnem helyre hozni, hogy latszatja legyen.
2013. máj. 18. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Edd a zöldséget és a húst, csak lakjál jól, fogyassz zsírt is.


Ha mellette eszel gyümölcsöt és nem sok rizst, az még egy aránylag jó táplálkozás lesz. Igazából pont a 'tisztító kúrád' lenne a tökéletes, hiszen hús és zöldségevők vagyunk. Ehhez a rizs lényegében finom - de fölösleges keményítő, a gyümölcsök idény jelleggel szintén beleférnek az emberek többségénél.


De ne akarj pik-pak lefogyni, az a cél bajokhoz vezet.. egyél, szépen lakj jól jó minőségű kajákkal, és újra a régi leszel (meg még jobb is).

2013. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az a jo es ez is marad meg etrendnek, de nem birom latni, hogy mar nem ugy all rajtam a ruha mint kene es nagyon zavar,pedig tenyleg izmos alkat vagyok, mert sokat jartam futni es ez meglatszik, csak a zsir... na az ronditja az oszkepet.
2013. máj. 18. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért told minél szigorúbban a hús-zöldséget.

Alacsony inzulinszint mellett zsírosodik legkevésbé a tested. Ugye a csokikrém ennek az ellenkezője.. óriási inzulin kiválasztást okoz (mint a tej, a liszt, cukros ételek).

De hát te tudod mit kell enni, én csak elvi kiigazítás miatt írtam, gyakorlatilag nem tudtam miben segíteni.

Csak így tovább, sok sikert!

2013. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. máj. 18. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!