Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy erősíthetem és vastagítha...

Hogy erősíthetem és vastagíthatom az ujjaimat a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
Elég vékony ujjaim vannak, és szeretném "kigyúrni" őket ha lehetséges. Meg tudom vastagítani valamilyen kis edzés trükkel? Ha esetleg vastagítani nem is, de erősíteni hogy a legcélszerűbb?Van valamilyen egész tenyérre kiható edzés?

2014. okt. 19. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Törd el őket vastagabb lesz.
2014. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Felhúzás (erőemelés) elég szépen megviseli a markod, alkarod.

Egyéb iránt rúdon lógás, törölközős lógás is sokat edz rajta.

2014. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekvő az ujjaidon. Falnál elkezded, és mész lejjebb.
2014. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

erősíteni lehet,vastagítani meg nem,mert az alkar izmok mozgatják az ujjakat,izmok nincsenek benne amiket lehetne vastagítani.

ujjbegyes fekvő és függeszkedés.


ami esetleg még bejátszik az a behízás,mert 30-35%os testzsír felé már behízik a kézfej és az ujjak is,ezért szokta sok nő "kinőni" a gyűrűit.

2014. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok a vékony ujjaknál :D az ujjbegyes fekvő az elég kettős dolog mert máshol azt olvastam, hogy erősíteni nem erősít gyengíteni nem gyengít csak a szerencsétlenebbeknek tönkreteszi az ízületeit
2014. okt. 19. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kőkemény fizikai munka. Én egy építkezésen dolgoztam 2x4 hétig, 40 kilós zsalutáblákat cipeltünk stb és mire lement a szezon, nem volt jó rám a gyűrűm.
2014. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez már csak azért is jó mert akkor van remény köszi!! és gratulálok
2014. okt. 22. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
fekvőzz az ujjaidon nekünk karatén azt kell és nagyon használ igaz iszonyúan tud fájni is
2014. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utána fáj vagy közben?
2014. okt. 24. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, végülis tök jó ötlet, hogy szinte az egész súlyodat ráterheld 10 vékony kis elemre amin egy szem izom nincs, viszont rengeteg izület...

Tudom hogy ez k***a saolinos meg wow, de amennyire showelem, annyira izületgyilkos is.

Max ha valami fokozatos felvezetéssel csinálod sztem akkor érdemes, a mai tohonya emberek ujjai nem ilyesmire vannak kitalálva, hogy egyből ráterheld magad.


Csinálj marok, alkarerősítő gyakorlatokat, azzal talán szét sem cseszed magad.

Nézd meg az erőemelőket, erőembereket milyen vasmarkuk van. Nem véletlen: erőemelés. Ennyi a történet. Függeszkedés, törölközős függeszkedés, vastag rúddal felhúzás, vastag rúddal evezés.

2014. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!