Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő Testépítő Kérdés?

Kezdő Testépítő Kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Maga a kérdés is helytelen, de figyelemfelkeltésnek kitűnő. Az lenne az igazi kérdésem, hogy rossz kajálással (a kellő mennyiségű fehérje és szénhidrátnál kevesebbel), tehát hogy rossz kajálással mennyit lehet fejlődni?


Sajnos nincs annyi pénzem, hogy megfelelő táplálkozást tudjak összeállítani. De mondjuk nem is akarok kigyúrt lenni, csak egy minimális izomzatra szert tenni, hogy látszódjon hogy azért mégis csinálok valamit. Meg olyan 40kg vagy 60kg súlyt szereznék be itthonra.


Szóval az érdekelne, hogy ezek fényében mennyire lehet megizmosodni.



#gyúrás #testépítő kaja #40ks súly #60kg súly
2014. dec. 10. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nincs elég pénzed kajára. Rizs kilója 200-300 HUF

1 kiló csirke 1400-1600 HUF, és ez elég 2 napra. Ha ez a fehérjeforrás még mindig drága spar 500g sertés darálthúst 5-600 HUF ért veszteget, keverheted szójával is fele fele arányban, ami meg rettentő olcsó ahhoz képest.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.


Egyébként testalkatodtól függően fogsz haladni. Ha ectomorph vagy, akkor nem sok eredményed lesz. Ha endo, akkor meg lehet kevés is elég.

2014. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El lehet erni egy alap formát, ami már nem olyan mintha a szanatóriumból jött volna az ember.


Én kb napi fél kiló lisztet magában foglaló étrenddel, ekto alkattal ezt raktam össze:

fekvenyomás kb 85 kg

guggolás 110-120 kg

felhúzás 130 körül. Maxok. Viszont tömeg az nulla, senki nem mondaná meg hogy edzek. Illetve az edzés kicsit unortodox, mint Orbán gazdaságpolitikája.

Most összeraktam egy étrendet, ami 250g kendermagot és 750g rizst tartalmaz. Ez már azért jobb lesz, és még mindig csak 250 ft egy napra. Van benne kőkemény 110 g fehérje.

A mikrotápanyag bevitel kiemeltem fontos ilyenkor, ugyhogy csináltam egy prést és iszogattam az udvarban levő fű levét, meg közben kifejezetten buzafuvet is elkezdtem termeszteni. Kendermag mellé nem kell, de a liszt mellé biztosan, főleg túledzés mellett.


Szóval edzeni kell, aztán jutsz amire jutsz. De mindenképp lesz fejlődés. Ahogy elöttem írták, ha endo vagy, akkor többet, ha ekto, akkor kb azt amit én.

2014. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# Ugye csak valami vicc ez a katyvasz amit összehordtál?


Amúgy válasz a kérdésre: Semennyire! Még rendes étkezés és edzés mellett is nehezen fejlődik az izom, pláne ilyen minimalista hozzáállással.

2014. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vicc, te okostojás. Én a saját kajámat irtam le, nem azt mondtam hogy ő is ezt egye. Ez egy illusztráció arra az esetre, ha nincs jó étrend. Nyilván ennek is vannak fokozatai.

Nem az a kérdés lett föltéve hogy milyen a kérdező hozzáállása, hanem az, hogy mit lehet elérni rossz étrend mellett. Teccikérteni? Majd ha lesz pénze rendes mennyiségre, akkor nem fog ilyen kerdest föltenni.


Tehát edzeni mindig van értelme, akkor is ha nincs meg a standard kaja, meg akkor is ha nincsenek nagy céljai. Ennyi.

2014. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!