Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a legjobb mellizom gyakorl...

Klasszikusnarancs kérdése:

Mik a legjobb mellizom gyakorlatok es popsi gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Lany vagyok.

Es szeretnek csinalni hatasos mellizom gyakorlatokat, ehhez szeretnek linkeket,kepeket ,tanacsokat, hogy melyik a leghatasosabb

Ugyanigylinkeket ,stb. Fenekizom gyakorlatra.

Sokat fogytam es a fenekem lapos lett, es picit narancsboros is :(

Fenek kerekito gyakorlatoat szeretnek.:) de valami olyat amit a ccombom nem fog ugy kinezni mint egy bodybuildernek

(Normalis valaszokat szeretnek!)



2014. dec. 30. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Nyilván plasztikázott,mert edzéssel nem izmosodsz.Annyira szeretem azokat a naivokat,akik azt hiszik hogy természetesen már semmit nem lehet elérni.A nők plasztikáznak,a férfiak cuccolnak.Ma már nyilván senki nem naturál.
2015. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyilván naturál, amikor semmi combja nincs mellette a csajnak
2015. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mellékatt, nem akartam elküldeni még


Nyilván teljesen natu, és nem plasztika van benne, amikor semmi combja, vádlija (komolyan a f**om vastagabb a lábánál). Fenekének is semmi formája egyébként, csak a beállított képek miatt néz ki valahogy. Keresgélj kicsit a bodybuilder csajok között, és nézd meg hogy akinek jó feneke van, milyen combja van mellette.


Orra is meg volt plasztikázva, gyors ment fenékbe a zacsi, vagy tudomis én hogy mit használnak arra. Most meg megél abból, hogy "jó segge van" az ilyen ostobák miatt. Meghát nyilván az első ilyen semmiből felkapott "csoda" "testépítő" lenne (nem véletlen az idézőjel a testépítőn), aki persze naturál, meg semmi plasztika. Pár év múlva meg kiborul a bili. Mind1 szarom is én le, csak szar látni, hogy mennyien imádnak és bálványoznak egy ilyen senkit. Még ha tényleg megdolgozott is a fenekéért, akkor is csak gondoljatok már bele hogy miről van szó:

EGY LÁNY ARRÓL HÍRES HOGY JÓ A SEGGE. Jesus értékrendek vannak ám!

2015. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok.Frank Zane meg arról volt híres hogy izmos,és ő biztosan cuccolt.
2015. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az lehet, csak frank zane egy sportoló, aki az életét tette fel arra amit művelt, és évek kemény munkája volt amit ő összehozott, nem egy délután a műtőasztalon.


A teljesítményt kell tisztelni, és nem a végeredményt.

Az pedig nyílt titok, hogy minden profi testépítő cuccozik. Ugyanígy mivel ebből élnek, nem mondják ki, ahogy dzsen selterke is tagadja. Viszont akinek van kicsi agya legalább a témához, tudja mi a helyzet.

2015. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!