Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend megfelel? És...

Ez az étrend megfelel? És elégedett lehetek-e a fejlődéssel? Hogyan tudnék jobban fejlődni?

Figyelt kérdés

Zsemle(1 db 60g,napi 4-5): 80-100g Szénhidrát 23-27g Fehérje

Ez a reggelim,és kiegészítem 3 tojással.Ezt olyan reggel 7 körül eszem meg..(mindet)

Burgonya-püré(100g): 17g Szénhidrát 2g Fehérje Szénhidrát:35g Fehérje:4g

Ezt ebédhez szoktam enni itthon..(többnyire minden 4. nap,szóval ha nincs burgonya,akkor kenyeret eszek)

Kenyér(100g,1 szelet 80g): 52g Szénhidrát 8,3g Fehérje Szénhidrát:104g Fehérje:16g

Ez is megy az ebéd mellé..(minden edzés mellé megy a burgonya/kenyér/rizs)

Csirkemell(100g,100g=1 tenyérnyi): 0g Szénhidrát 23g Fehérje Szénhidrát:0g Fehérje:115g

Ez is ebédre megy..(edzés után eszem meg az adott mennyiséget,szóval 5 szeletből kijön a kellő fehérje,azaz 115g fehérje,amit edzés után eszek meg egyből)

Napi Szénhidrát: 240g Napi Fehérje: 160g

+ gyümölcsök/zöldségek:narancs,alma,répa,burgonya..Ezeket eszem,szóval reggelire a pár zsemle 3-4 tojás,majd utána suliban az adott ebéd jön,suliban is edzek,és ilyenkor az ottani menza kaja megy edzés után..de otthon ezeket eszem(csirke/kenyér/krumpli,meg tej)

Szóval ezekkel meddig tudok fejlődni?Ekkora adagokkal?És ilyen fajta ételek mellett?Illetve ennyit fejlődtem..(Szeptemberben mértük a kezemet 33 cm vastag volt (bicepsz/tricepsz),és most amikor mértük 36 cm vastag volt,szeptember óta felszedtem 6 kg-t szóval már 76 kg vagyok,nincs rajtam sok zsír,de nem is vagyok szálkás,egy minimális zsír mennyiséget kell elképzelni..176 cm 76 kg vagyok..És szeretnék még fejlődni,esetleg tanácsokkal/kritikákkal el tudtok látni,hogy mit kéne jobban csinálni?



2015. jan. 2. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

zsemle, kenyér felejtős. amiben finomított, fehér liszt van, azt ne edd. egyél teljes kiőrlésű ch-kat, vagy rizst, zabot, kölest, hajdinát stb...

76 kg-hoz neked kell napi kb 150 g fehérje. a ch-t nem tudom pontosan megmondani, kezd el 3g/ttkg-ról, és meglátod, hogy mennyinél fogsz kb havi 0,5-1kg-t nőni. ennél gyorsabb ütemnél nagy esélye van, hogy zsírosodsz.

suli kaja se jó. a tejjel is óvatosan, mert sok benne a cukor, sztem napi 2-3 dl-nél ne igyál sokkal többet.


[link]

[link]

2015. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!