Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes kondizni jarnom? Nem...

Petrusk kérdése:

Erdemes kondizni jarnom? Nem lesz ciki? Nem fognak rajtam nevetni vagy gunyolodni? Csak vekony lanyok jarnak edzeni?

Figyelt kérdés
Nagyon felek konditerembe jarni, sot mar majdnem rettegek a gondolattol. Nagyon szeretnek jarni es lefogyni, de folyton csak halogatom. Egy baratommal jarnek, aki biztat, hogy jo lesz ne feljek, de valamiert en megis felek, hogy hulyenek fognak nezni, hogy egy ilyen lany mit keres egy ilyen helyen. 16 eves 162cm 61kg vagyok. Nem latszom pufinak, de lapos hasam es szep combom sincs. Szeretnek valtoztatni a testemen, de felek az ilyem helyektol. Nincs onbizalmam. Kerlek segitsetek rajtam. (Elnezest kerek az ekezet hiany miatt, telefonrol irtam.) Kerlek a gunyolodo es rosszindulatu valaszokat hanyagoljatok.

2015. jan. 7. 03:31
1 2
 11/13 kovpet ***** válasza:

Ha félsz, akkor menj le először valaki olyannal, aki már jár és tapasztaltabb. Ez azért is jó, mert segít az edzésben, ha már ott van.

Persze nem megalapozott a félelmed, tehát mehetsz simán egyedül is, ha nincs olyan ember, akivel lemehetnél.

2015. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, de tenyleg. Kaptam egy kis loketet toletek, hogy elinduljak. Lekellene gyoznom a felelmem. Es elfogok menni! Megegyszer nagyon koszonom!
2015. jan. 7. 14:34
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát, nekem is elég megosztó a véleményem arról, ahogy hozzáállnak az emberhez, mikor nőként oda fárad. Én nem vagyok molett, se túl vékony, eddig aerobikoztam csak, de gondoltam, kicsit többet szeretnék, elkezdek egy átmozgató edzéstervet. Nekem az volt egyedül negatívum, hogy a "nagyobb", híresebb termekben, mikor látták, hogy egyelőre a gépet tanulmányozom, szinte megvetettek vagy ha egy éppen ücsörgő személyi edzőtől egyetlen mondatot kérdeztem (helyesen végzem-e el, mert nem emlékszem, hogyan kell), zokon vette, hogy egyáltalán "ingyen" hozzá szóltam. Sajnos nekem elég kifizetni a bérletet és az esetleges "plusz" vitamint, internetről okosítottam ki magam (tudom, ez se a legjobb megoldás), ezért elég nehezen indult be a konditermes létem. Szerintem mindenkinek nehéz elsőre, főleg úgy, hogy előtte kondigépet max. a szomszéd teremből látott. De ez is kb. egy hét alatt elmúlt, megtaláltam a magam kisközönségű termét, azóta már sokkal jobban megy. Hajrá mindenkinek, aki ezt olvassa! :)

2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!