Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alsóbb társadalmi osztályok...

Az alsóbb társadalmi osztályok tagjai körében miért "menő" ennyire a testépítés?

Figyelt kérdés
Nem egy oldalon/fórumon látom és olvasom az agyatlan, borzalmas helyesírású hozzászólások tömegét a témával kapcsolatban. Illetve elég körülnézni facebookon is az ilyen csoportokban, hogy milyen emberek "űzik" ezt a sportot. És félreértés ne essék,tudom,hogy rengeteg intelligens és igényes ember is gyúr, viszont meglepett,h iskolázatlan prosztó emberek is belefognak,akik nem hinném hogy képesek felfogni az elméleti hátterét,és csak felhízlalják magukat szteroiddal meg tömegnövelőkkel.

2015. jan. 11. 16:04
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Én érdekes módon másként tapasztalom. Nálunk a faluban, pont az "alsóbb osztályok" szerint a sport, a "gyúrás", a testedzés lenézett dolog, mert "mi dolgozunk, nincs szükségünk műizmokra,abban nincs erő". szegények annyira primitívek, hogy még akkor is műizomnak tartják, amikor a kőgolyót pakolgatom, amire ránézni sem tudnak.


Viszont itt Debrecenben az alsóbb osztályokból nem járnak edzeni. Szerintem egyik nagyvárosban sem, mert egy kondibérletnek azért komoly ára van.

2015. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
35%

Szerinted mi ebben olyan meglepő, amikor egy ilyen primitív ember a példaképük, mint a Kathi Béla?


[link]


Vannak amúgy oldalak, amik kimondottan az értelmesebb réteget szólítják meg ebben a sportban. Ilyen a Train With Brain is. A cikkei teljesen más mentalitást hoznak, mint a megszokott gyúrós oldalak "háború van, nem vagyok b***" színvonala. De ha beleolvasol az írásokba, te is láthatod, igényesen szerkesztett szövegek, okos, választékos megfogalmazás. Szóval van még remény azért, csak sajnos ilyenből van kevesebb.

2015. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
90%

#12

Na ne röhögtess. A TwB-nek ugyanolyan proletar stílusú,megmondóember szövegei vannak mint Bunnynak.

2015. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
90%
És Kathi Béla nem éppen egy atomfizikus de igencsak sokat letett az asztalra es sikeres.
2015. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem hasonlítanám Bunny-hoz. Bunny nem tud fogalmazni, és azért káromkodik, mert nem tudja máshogy kifejezni magát. A TwB-s gyerek meg marha jól ír, csak azért igyekszik olvasmányos, köznyelvi szinten maradni, de néhol irodalmi magasságokat súrolnak a szövegei. Hol tudna ilyet írni a Bunny?


"A gond csak ott kezdődik, hogy ez a folyam is jó eséllyel torkollik a tiltott teljesítményfokozó szerek használatának a felszínen kéken csillogó, ám örvénylő mélységeket rejtő tengerébe."


Kathi Béla meg mindegy, hogy mennyit ért el, ezt senki sem vitatja, de attól még egy suttyó paraszt, akit nem kéne példaképnek állítani befolyásolható fiatalok számára.

2015. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
60%

Unalmas már ez a Brain sztárolás!!!! Be kéne már fejezni!!!!

Mindenki eldönti maga, hogy kit szeret. Az irodalmi magasságba torkolló szövegeit meg inkább hagyjuk.....

2015. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
25%
Így van, eldönti maga, de attól még a figyelmébe lehet ajánlani. Ne csak a prosztó sárga oldallal találkozzanak már az emberek ebben a sportban.
2015. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ez a kettő létezik ugye?
2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor lehet talán összehasonlítani Bélát és a TwB csávót, ha legalább feleannyit tesz ezért a sportért, mint amennyit Béla tett.
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Én nem foglalnék állást egyik mellett sem, de az tény, hogy azt se tudom, hogy ki az a twb csávó? Van pár cikkje, de se a nevét nem tudom, se azt,hogy hogyan néz ki, se azt, hogy mit tett le az asztalra.
2015. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!