Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alsóbb társadalmi osztályok...

Az alsóbb társadalmi osztályok tagjai körében miért "menő" ennyire a testépítés?

Figyelt kérdés
Nem egy oldalon/fórumon látom és olvasom az agyatlan, borzalmas helyesírású hozzászólások tömegét a témával kapcsolatban. Illetve elég körülnézni facebookon is az ilyen csoportokban, hogy milyen emberek "űzik" ezt a sportot. És félreértés ne essék,tudom,hogy rengeteg intelligens és igényes ember is gyúr, viszont meglepett,h iskolázatlan prosztó emberek is belefognak,akik nem hinném hogy képesek felfogni az elméleti hátterét,és csak felhízlalják magukat szteroiddal meg tömegnövelőkkel.

2015. jan. 11. 16:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Az igen. Véletlenül se a honlap látogatottságának a növelése,ezáltal esetleg némi anyagi bevétel megszerzése a bannerek értékesítése stb miatt a cél.....az kizárt. Avassuk szentté. Ja várjál, nem lehet, mert nem is tudjuk kicsoda ez a nagy megmondóember. Ha ő nem írja le, soha senki nem tudja meg, hogy a testépítőversenyzők és az élsportolók cuccolnak ugye?!
2015. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Mert szerinted akkor nem látogatnák, ha szépen nyalná mindenki seggét, ahogy a többi oldal, aztán mindenki olvasná, meg örülne a 28 ezredik motivációs szarságnak, meg megosztogatná? Na ne viccelj már.


Nem tudom, miért kell megpróbálni lehúzni azt, aki végre egy kicsit máshogy próbálja megközelíteni a testépítést, nem a feszengek, meg háborúzok, mint a hülye oldalról.

2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Tovább megyek. Ha nem köt bele a Viviennbe, soha senki nem tudta volna meg, hogy egyáltalán blogolgat. De nem volt elég, esett a látogatottsága, hát beleállt a Molnár Petibe is. Ez ám a társadalmi felelősségvállalás!
2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor nem látogatnák, mert van egy raklap ilyen oldal. Valahogy ki kell tűnni a tömegből, ha sajátjogon nem megy, akkor felhasználom más népszerűségét. Ezt csinálta.
2015. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Amikor belekötött a Vivibe, már 6 ezren legalább tudták, hogy blogolgat, ugyanis annyi követője volt akkoriban. Szóval ez nem igaz. A látogatottsága meg folyamatosan nő, szóval biztos nem ezért állt bele a Petibe, mert szépen növekedni enélkül is könnyen lehet, főleg ennyi követőnél.
2015. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Higgyj amit akarsz.
2015. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Egyébként nézd meg, hogyan nyilatkozott meg valaki haláláról a builder:


[link]


Na ez az, amikor valakik undorító módon fikáz valakit, mindenféle pozitív szándék nélkül. Amit a TwB csinál az kritika. Ez pedig a mocskolódás mintapéldája.

2015. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Te magad vagy talán ez a Mr Brain? Eredeti gondolat volt a fenti linket is tőle venni saját gondolat hiányában...
2015. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok, nem kell aggódnod. Egyébként miért vettem volna tőle? Kint van a builderen, mindenki láthatja. Egyébként meg ritka elvakult vagy, ha még most is csak belekötni tudsz abba, amit írtam, és nem látod, hogy amiért te a TwB-t oltod, azt igazából a builder csinálja, de nagyon gusztustalan módon.
2015. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Enmnyi hülyeségre se időm, se kedvem nincs reagálni, a TwB csávó a népszerűségért köt bele mindenkibe, itt szídjátok Bunny-t is és mégis csak van annyi esze, hogy leszarja ezt a gyökeret.
2015. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!