Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alsóbb társadalmi osztályok...

Az alsóbb társadalmi osztályok tagjai körében miért "menő" ennyire a testépítés?

Figyelt kérdés
Nem egy oldalon/fórumon látom és olvasom az agyatlan, borzalmas helyesírású hozzászólások tömegét a témával kapcsolatban. Illetve elég körülnézni facebookon is az ilyen csoportokban, hogy milyen emberek "űzik" ezt a sportot. És félreértés ne essék,tudom,hogy rengeteg intelligens és igényes ember is gyúr, viszont meglepett,h iskolázatlan prosztó emberek is belefognak,akik nem hinném hogy képesek felfogni az elméleti hátterét,és csak felhízlalják magukat szteroiddal meg tömegnövelőkkel.

2015. jan. 11. 16:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Jah, leszarja, azért írt fél oldalas választ a vele kapcsolatos kérdésre a rovatában, amit aztán még a twitterére is belinkelt.
2015. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Én elmondtam amit akartam, részemről befejeztem a vitát.
2015. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy le kell szarni és ne küldjünk neki vele kapcsolatos kérdést.
2015. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Jaja, jól mutat példát:


[link]


Egyébként ezt minden ilyen alkalommal elmondja, aztán ugyanúgy foglalkozik vele. Figyeld majd meg, hogy ha megint ír a TwB-s csóka valami fajsúlyosabbat, megint ott fog róla írogatni az EV-ben. Lefogadom, hogy még egy kamu fészbúk profilja is van Bunny-nak, amivel csak nézelődik, aztán meg eljátssza itt a nagy autistát, akit nem érdekel semmi, csak amit ők írnak. Pff, röhej az az ember.

2015. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!