Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék egy kicsit fogyni,...

Szeretnék egy kicsit fogyni, karcsúsodni. Ha ezt az "edzéstervet" folytatom az jo lesz?

Figyelt kérdés

szóval hétfő,csütörtök és vasárnap kivételével mindennap futnék egy 30/40 percet.(már elkezdtem.)

a hasamon van egy kis felesleg.nem dagadt de egy kicsi van.nem feltétlen kockás inkább lapos hasat szeretnék mivel lány vagyok.

szóval ha majdnem minden nap futok akkor lehet lapos hasam?

köszi a válaszokat előre is :)



2015. jan. 20. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, diétázni kell hozzá, valamint súlyzós edzést kell csinálnod, két okból. Egyrészt sokkal könnyebb lefogyni, másrészt ha az izomzat határozza meg az alakodat, tehát, ha simán lefogysz, nem fogsz jól kinézni.


Keresd meg a Sárga Kapszula című könyvet, ingyen letölthető és le vannak benne írva az alapok.

2015. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves elso.azt mondod h súlyzós gyakorlatokat is kell csinàlnom.szóval ha mondjuk a keddi futàst lecserélem konditeremre ahol hasizomra "gyúrok" akkor elérhetem a lapos feszes hast? :)
2015. jan. 20. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden izom kihatással van az összképre, én is a sárga kapszula elolvasását javaslom.
2015. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy tisztaban a legalapabb dolgokkal se. Ez nem baj.

A baj ott kezdődik hogy ezek sokkal bonyolultabb dolgok mint itt par mondatban le tudnank irni

Es ha nincs infód,szar*l fogod csinalni akkor bizony semmi eredmeny lesz es elpocsekoltad az idot/energiat.


Ezert kene elolvasni a Sarga Kapszula c ingyenes netes kiskönyvet. Vagy a builder.hu-n a szalkasitas es női edzes alapjait.

2015. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahhoz, hogy fogyjál, kevesebbet kell enned. Csak akkor fogysz, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz. A mozgás segít abban, hogy többet tudj égetni.


Jó lesz a súlyzózás (segít megtartani az izomtömeget, ami fontos, hiszen az izmok égetik el a bevitt kalóriákat).


Jó lesz a futás is, mert biztosítja az állóképességet.


Lehetőleg ne egy napon csináld a súlyzózást és a futást.


Olvass utána a dolgoknak.

builder.hu -> rengeteg infó edzésről, diétáról

Sárga kapszula könyv

kaloriabazis.hu -> tudod követni, hogy mennyit eszel


Az evés kulcsfontosságú a fogyás szempontjából!

2015. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!