Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást válasszak, ha...

Milyen mozgást válasszak, ha szeretnék pár kilót fogyni és karcsúsodni, feszesedni, formásodni szeretnék?

Figyelt kérdés

Az étkezéssel nincs gond, nagyon sokat olvastam utána, és változatosan, egészségesen étkezünk anyuval.

Inkább mozgás terén kellene segítség.


162 cm és 58 kg vagyok. Szeretnék 5-6 kg-t fogyni, és kicsit feszesedni, formásodni.

Az anyagi helyzetünk sajnos nem teszi lehetővé, hogy konditerembe járjak (van több is, de mindenhol nagyon drága a bérlet, és hiába használnám ki, nem tudom kifizetni).


Van itthon 2 kézisúlyzom (2 vagy 3 kg-s), de ennyi. Meg ugrókötél.


Valaki segítene megfelelő mozgásformákat összeállítani?

Szeretném, ha változatos lenne, mert hamar bele tudok unni egy-egy edzésbe. S ha változatos, akkor nem adnám fel olyan könnyen, mintha mindig ugyanazt csinálnám és beleunnék.



2014. márc. 9. 10:03
 1/9 anonim válasza:
Rubint Reka video van fenn youtube-on ingyen, legjobb ha formásodni feszesedni szeretnel
2014. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Rubintr3ka baromság.


Fogyáshoz a futás a legjobb és normális étrend.


A

2014. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Azert mert nem probaltad meg nem azt jelenti h baromsag..
2014. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jó tanács0012 válasza:
Hát figyi én minen este a youtube-on beírom hogy zumba ott kiad egy csomó videót amelyik neked szimpi arra klikkelsz és utánozd őket de nem szabad meg álni hanem továb nézzél videókat és csináld mert ha izzatsz akkor égeted a zsírt ennyit tudtam segíteni sok sikert. :-)
2014. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jótanács te inkább ne tanácsolj..a z izzadásnak biológiailag semmi köze a zsírégetéshez..


A rubintréka videó pedig egy üzlet.

2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jó tanács0012 válasza:
Nem mind1 hogy én mit irok foglalkozz a saját dolgodal ok és okosan írogassál mert hülyéből sokk van na csá
2014. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hülyéből tényleg sok van,te is egy vagy közölük.


Nem,nem mindegy mit írsz,nem örvendetes ha a hülyék terjeszteni próbálják a baromságaikat.

2014. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jó tanács0012 válasza:
Miért te olyan okos vagy
2014. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem okos csak tájékozott és tudom miről beszélek..

Te még írni is nehezen.

2014. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!