Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csuklom mar egy ideje...

A csuklom mar egy ideje eddzes kozbe nagyon szokott fajni. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

En a Street Workout sportag hive vagyok es mar tobb mint egy eve uzom. Meg nem fajt egyszer se a csuklom miota elkezdtem ezt a sportot, viszont mar kb. 1 honapja nagyon faj. Eleinte csak akkor fajt, amikor vizszintes rudon eddzetem, de kb. 1 hete mar foldon se tudok eddzeni. Egy par napja mar abba hagytam az eddzest es csukloszoritot hasznalok, de nem mulik.

Valaki meg tudna mondani h mit szedjek, mit csinaljak?? :/

elore is kossz..



2015. febr. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez sajnos gyakorlatilag a szertornászok és mindenféle tornász élettársa... Oké, te street workout-ozol, de gyakorlatilag ugyanúgy terhelsz, mint egy tornász felemás korláton...

Ez azért van, mert nagyon igénybe van véve az ízület. Pihentetni kell(ene) vagy pedig olyan csuklószorítót használni, ami kicsit leveszi róla a terhet. Ilyet láthatsz a tornászok csuklóján is, nem véletlenül abban nyomják!...

Ha tudsz, egyél porcépítőt. Nekem a jutavit márkájú vált be, a bérestől folyton székrekedésem volt (bocsi, ha túl sok az infó!)

Ezt 1 hónapig kitartóan kell szedni, minden nap 1-et és utána tuti javulni fog!

Olyan csuklószorítót mindenképp szerezz be, különben durva ízületi gyulladás lesz belőle! Vagy ínhüvelygyulladás...

2015. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mar hasznalok egy par napja csukloszoritot.

kossz a segitseget :)

2015. febr. 6. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és amikor tudod, hideg nedves ruhával borogasd, fürdés után pedig használj valamilyen ízületi fájdalomra való krémet (azért ekkor, mert a meleg víztől kitágulnak az erek és jobban, gyorsabban felszívódik a krém...) 1-es voltam
2015. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem volt ínhüvelygyulladásom a csuklómban 1 éve. 2-3 hét pihenés után rendbejött
2015. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es, tudnal esetleg javasolni valamilyen kremet??
2015. febr. 6. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Flector, Flexagil, Kovitox. Nekem személy szerint a Kovitox sokat segített.
2015. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ízületvédőt is szedj, meg vitamint.
2015. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kossz a segitseget :)

igen, akarok szedni izuletvedot, mar ki is neztem magamnak egyet, BioTech markajut, ugy hallottam, hogy ez a marka megbizhato.

2015. febr. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!