Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A mellizom erősítő gyakorlatok...

A mellizom erősítő gyakorlatoktól nem lesz kisebb a mellem? 20/L

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el a testépítést. (igen TESTÉPÍTÉST, ugyanis nagy tömeget akarok felvenni, sok sok izmot, mert nem akarok nyeszlett lenni soha többé)

20 éves vagyok, 161 centi és 46 kiló.


Eléggé soványka vagyok és erőtlen, ezért kezdtem el edzeni, és hízni szeretnék, persze nem zsírt.


Az edzőm már csinált nekem egy edzéstervet, és van benne pár mellizom erősítő gyakorlat. A mellem sajnos soha nem volt valami nagy, elég nagy tragédia lenne számomra ha még ettől is kisebb lenne, mert nem akarok soha szilikonmelleket, fúj :D

Szerintetek jobb ha inkább mellre nem nagyon nyomom?


2015. febr. 19. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

@10. Félreértesz. Ha megnézted volna a Schwarzi videot, akkor tudnád, hogy én sem arra utaltam, hogy egy nő ne súlyzózzon. :D Abban súlyzózik a lány is, Schwarzi útmutatójával. :D


Én a kérdezőnek erre a mondatára reagáltam:

"igen TESTÉPÍTÉST, ugyanis nagy tömeget akarok felvenni, sok sok izmot" .

2015. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod egyébként némi mellizom erősítéstől, nem fog eltűnni a cicid :), meg egy kis bicepsztől sem, a célkitűzésedet azonban átgondolnám!
2015. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jah, okés, félreértettem akkor. Végülis majdnem mindegy, mert ha akkora is akarna lenni, akkor se sikerülne neki. Ugye ahhoz azért már kell anabolika rendesen.
2015. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

46 kiló alappal indultam, ugyan hogy lehetnék ilyen????? nem is tudom, mennyi szteroidot kéne ahhoz naponta felzabálnom...


Szeretem ezt a "jaaaj ne eddzél, mert nem fogsz leállni, és túl izmos leszel"

akik ilyeneket mondanak, valószínűleg sosem jártak még edzőterem közelében. lol


csak szeretnék egy 52-53 kilogrammos testsúlyt, ami lehetőleg izomból, és nem zsírból épül fel.

pont ideális lenne a testmagasságomhoz.

2015. febr. 24. 18:11
 15/21 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy igen, talán kicsit félreérthető volt amit írtam.

A +8kg nem olyan nagy tömeg, amit fel akarok szedni, de ha megnézed, hogy a saját súlyomnak a 10%-a kb, akkor végül is ahhoz képest nem kevés.

2015. febr. 24. 18:17
 16/21 anonim ***** válasza:

"csak szeretnék egy 52-53 kilogrammos testsúlyt, ami lehetőleg izomból, és nem zsírból épül fel.

pont ideális lenne a testmagasságomhoz."


Jó, de 20% alatti testzsír arány esetén meredeken csökken a szexuális vonzerőd szvsz., ha meglesz a 20-25% testzsír, akkor szuper tervek.

2015. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Szerintem Toldi Zsuzsinak rohadtul nem csökkent a szexuális vonzereje, sőőőőőt...
2015. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ugyanolyan magas mint én, a testsúlya kb ugyanannyi amennyit én is el szeretnék érni, és szinte semmi zsír nincs rajta. A szexuális vonzerejét még női szemmel is meg lehet ítélni....khm...kérdés van? :D

2015. febr. 24. 20:01
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha maradunk a tényeknél, ezen a nőn is van zsír, bőven 10% fölött, de nagyon jó, hogy van.


(Ízlés dolga: ne női szemmel akard megítélni egy nő szexuális vonzerejét. A képen látható nőnek van, de könnyen összefutok az utcán olyannal aki nekem sokkal vonzóbb. Véleményem szerint. Ízlés dolga, az igaz.)

2015. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 crudy ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: a melled nem lesz kisebb, de mint mondtad most se nagy. tehát arra figyel h a megerősödött mellizom eldeformálja a nők mellét ezért szokták azt tanácsolni, hogy óvatosan. ne érts félre, nem fog lógni mert nem az alakja fog vándorolni hanem lehet h eltávolodnak egymástól. persze ehez sokat kell edzeni, nagyon sokat. de minél kisebb a mell méret ez annál látványosabb. de ha csak plusz pár kilórol van szó, mondjuk 8 az nem sok. amúgy szerintem ha oda érsz h 52-53 vagy szerintem többet akarsz majd, ami tuti
2015. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!