Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok! Nálatok volt már...

Kondisok! Nálatok volt már ilyen? Itt a tavasz és reggelenként pár napja feszt fúlyni kell az orrom, mintha beteg lennék meg táskás a szemem, fény miatt érézkenyebb kinn a szemem.

Figyelt kérdés
Ugye ez nem allergia? Eddig nem voltam a.-ás. Teljesítményben is egy kicsit éreztem a napokban,hogy jobban kimerülök. sztem ezért. Ti mit csinákltatok?

2015. márc. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság. Pihenj sokat, elmúlik.
2015. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha tartok pár pihenő napot 7 hónap kondi után visszaesek és ettől félek.

eddig 1 hétig nem voltam csak,de akkor is,mert nagyon beteg voltam :/


szerinted lehet fél évente 1x tartani egy pár napos pihenőt?

nálam 5 nap kondi 2 nap szünet van,például egy 4-5 naposat lehetne csinálni?

2015. márc. 11. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régebben fél évente tartottam egy teljes hetet. Ilyenkor próbáltam mással el foglalni magam, (persze, hogy délutánonként mindig az edzésen járt az eszem), és kicsit többet pihenni. Van aki soha nem tart pihenőt, csak ha muszáj. Szerintem mindenkinek kellene évente legalább 2x 3x
2015. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor most a héten már nem is hiszem h edzek én sem,sztem agyilag is,idegrendszer miatt is kell pihi nem pont izmok miatt vagy hasolnó,de ez csak saját vélemény:)
2015. márc. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!