Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrend hiányában is...

Megfelelő étrend hiányában is érdemes elkezdeni a sportot/ kondit?

Figyelt kérdés

Lesz attól még eredménye?

Heti 4 alkalommal tudnék eljárni terembe edzeni, heti 4-5 futás is belefér az időmbe. Fehérjedús ételeket nem tudom megfizetni(nincs saját keresetem), fehér lisztet nem eszem semmilyen formában, eddig kb 1600-1900 kalória között étkeztem, most 1500-tól fogyok. mennyire kéne felvinnem hogy izomra menjen ?

vékony vagyok, 180 cm 65 kiló. 19F



2015. márc. 21. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, felejtsük már el az "izomra menjen" kifejezést, mert ordító baromság.


Ha nincs rendes étkezésed, de edzés mellett még futsz heti 4-5 alkalommal, akkor aligha fog látszódni bármi is.

2015. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Jó étrend nélkül is érdemes edzeni és genetikától függően egy ideig így is lehet fejlődni, de ez a fejlődés elmarad attól amit elérhetnél étrenddel. Annyira vidd fel a kalóriát, hogy havi 1-2 kg tömegnövekedés legyen. Ezt előre nem tudni kinél mennyi.
2015. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kalóriát neked kell belőni, ki kell tapasztalni mikor jön a tömeg. Havi 1-2 Kg a reális, ahogy Montez mondta. És van értelme edzeni. Mindig van értelme...
2015. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta edzek első 2-3évbe ugyan így voltam mint te 60 kg körül kezdtem el.Valószínűleg ektomorf vagy ezért kis túlzással mondom de egyél amennyi beléd fér edz keményen és fejlődni fogsz.Nem fogsz elhízni főleg ha csinálsz kardiót is.

19F

2015. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az korántsem biztos, hogy nem fog elhízni. Azért ne tömj a fejedbe mindent. Legalább a kalóriát számold, mert ki kellene tapasztalni, hogy mennyire zsírosodsz. Előfordulhat, hogy ekto-endomorf az illető.
2015. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik barátomnak a megfelelő étrend az, hogy napi 3x van otthon kaja, ebből egy főtt étel, két étkezésen valami kenyér+felvágott vagy kenyér+májkrém.

Nem állnak túl jól anyagilag


Én azt ajánlottam neki, hogy ne erőltesse az edzést, mert csúnya vitaminhiánya és ízületi problémái lehetnek. Inkább csináljon saját súlyos edzéseket, szokja a mozgást, mint a fekvenyomást vagy éppen egy felhúzást erőltessen, amikor edzés utáni táplálékként csak három szelet vajas-párizsis kenyér várja.

2015. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!