Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb 25% testzsírral először...

Kb 25% testzsírral először szálkásítani lenne érdemes?

Figyelt kérdés
4 hónapja edzek, végre van már valami izom rajtam, viszont elég sok a zsír :/ Hosszútávon hogy érné meg jobban, ha először leszálkásítom magam (csak félek hogy az a kevés izom is eltünik ami eddig felépült) vagy kezdek bele egy tömegnövelésbe és amikor már "nagy" vagyok akkor szálkásítsak? 71kg 179cm 17 éves fiú vagyok (hizékony (12évesen már 75 kiló szintiszta zsír voltam))

2014. dec. 6. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
habár lehet hogy csak 20%-os vagyok... mivel igazából már nincsenek meg a nagy lógó hurkák...
2014. dec. 6. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
ha raksz képet kb megmondom mennyi a testzsírod . amúgy 20% testzsírral is inkább szálkásíts
2014. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most épp kocsiban ülök nem nagyon tudok fotózkodni :) holnap reggel teszek fel esetleg ha még akkor figyeled a kérdést :)
2014. dec. 6. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogok válaszolni:D
2014. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján jobban meg lehet mondani, én is most mértem 10 perce (van megfelelő mérleg itthon) 19,4%, de kb 23-25%-ról kezdtem.
2014. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem is jobb, ha szálkásítas, ismerőseim is mondták nekem, hogy először inkább azt.
2014. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!