Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » S alakú gerincferdülés ellen?

S alakú gerincferdülés ellen?

Figyelt kérdés

Ilyen (S) vagy (?) alakú nemtudom :D gerinferdülésem van mit tehetek ellene?

Elég csak a hátizmokat erősiteni?



2015. márc. 24. 15:06
1 2
 11/15 tőzegáfonya válasza:
sztem neked nem azt mondta a doki h gerincferdülésed van ? arra szokták javasolni a gyogytornát.. és sztem tehetsz ellene méghozzá ugy h rendszeresen megedzed a hátad és sokszor hátazz erősitsd.. főleg felhuzással is
2015. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem mondott a doki semmit, nemvoltam dokinál sem..

ÉS tudnátok javasolni valamilyen gyakorlatokat?

2015. márc. 24. 18:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz. Egyébként egészségesnek tűnik. Megnézetni persze nem árt. Legfeljebb hanyag tartásod lehet. Mindig húzd ki magad. Erre figyelj.
2015. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is van ferdülésed.
2015. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de csak megsúgom hogy a Gerinc, tényleg "S", de nem mindegy melyik irányból! Ha elölről nézed, akkor van "S" alakú gerinc ferdülésed, legalábbis én szerintem, nekem is az van, meg ha rosszat mondtam, akkor úgy lehet az "S" alakú gerinc bla-bla-bla, hogy nagyobbak a kanyarok, én nem biztos hogy tudom, nekem is az van, voltam röntgenen is. Viszont házit kell belőle csinálnom, hogy milyen mozdulatokat nem csinálhatok, teljesen elegem van xD
2015. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!