Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem gyúrni, minden ok...

Elkezdtem gyúrni, minden ok eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elkezdtem a testépítés nevezetű dolgot kb. 3 hete. 180 cm mellé társul 77 kg. Reggel tudok csak edzeni, mert esti műszakban dolgozom. Heti 3 edzésre gondoltam, H SZ P napokon.

Edzéstervem a következő:

[link]


Úgy tervezem ezt csinálom még 2 hónapon át.

Kaja eddig szerintem oké, nehezen hízó típus vagyok, ezért 5 g/testtömeg szénhidrátot és 2 g/testtömeg fehérjét eszek, sok zöldséggel,gyümölccsel.

A csirke már kezd nagyon uncsi lenni, ezért néha ennem kell szemét kaját is :)

Étrendkiegészítőkből a következőt vásároltam 2 napja : Jumbo Professional, 100% Gold Standard Whey, Hot Blood, OPTI-Men,Joint Saver.

Egy edzés napom a következőkből áll:

Kelés 8:30, reggeli egyből : zabkása + fehérje, majd utána hot blood, aztán edzés 10 kor, másfél óra alatt lenyomok mindent, majd megszakadok :), edzés után rögtön egy adag Jumbo, majd olyan fél 2 fele szilárd kaja ( rizs,édeskrumpli,csirke,zöldség ) és ennyi.

A vitaminokból napi 1 kapszulát szedek, a Jumbo csak edzés után, a fehérje pedig napi 3 szor.


2 hét alatt akár hiszitek, akár nem, eddig nagyon látványos a fejlődés, és nagyon tetszik, szeretek lejárni, figyelek nagyon a pihenésre, bár a munka miatt nem sokat tudok, mert kondi után mennem kell dolgozni, ami könnyű fizikai munka. A kaját is próbálom betartani.


Vélemények, tanácsok ? Remélem mindent rendben csinálok.

Pár kérdés:

Edzés után árt vagy használ a szauna vagy a gőz ?

A sorozatok között mennyit érdemes várni ? 1 perc vagy 2-3 is legyen az ?

Kreatint mikor érdemes elkezdeni szedni ?



2015. ápr. 2. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi tápkiegből összerakhattál volna magadnak egy normális edzés utáni "tömegnövelőt" pl. 100%WPP+SuperCarb Fast és talán olcsóbban kijösz mert hosszabb ideig elég de minőségre mindenesetre jobb.

3 hete edzel, minek hot blood? Ha már most nem tudsz keményen edzeni akkor mi lesz később?

A szauna jót tesz az egész szervezetnek.

Ezt te érzed, én nagy súlyoknál mindig pihenek 1,5-2 percet, izoláló jellegűeknél pedig 1 is elég. De ezt úgyis érzed, mert guggolásnál az utolsó előtti sorozatnál próbálhatsz 1 percet pihenni de több kell...:)

Kreatinhoz a helyedben még várnék pár évet, mivel az azon az elven működik hogy "minél nagyobb rajtad az izomtömeg annál látványosabban hat". Szóval minél később kezded annál nagyobbat fog ütni. Ha ezt kilóra kérdeznéd én 90-100kg testsúlyig várnék mérsékelt testzsírral.

2015. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lusta voltam kevergetni, ezt láttam a legkényelmesebb megoldásnak, mert már így is szinte minden perc a kondiról szól és nekem ezer egy millió dolgom is van mellette, a pénz meg igazából nem számít, hál isten van elég :)

Akkor a kreatinnal várok még.

Hot blood nélkül is menne az edzés, de vele sokkal jobban megy.

2015. ápr. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!